Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 hónapos babámnak most nő...

11 hónapos babámnak most nő az első foga. Felül. Nem baj?

Figyelt kérdés
Úgy tudom az alsónak kéne először kijönnie. Már amúgy is aggódtam kicsit, hogy eddig nincs foga. Megvannak azok az alsó fogacskák egyáltalán?
2011. jan. 10. 21:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

sztem nem baj- bár tényleg elször alul szoktak jönni. Mutasd meg a gyerekorvosnak- hátha mond rá valamit.

én fiamnak 5hósan kijött az alsó kettő, utána csak 11hósan a felső 4egyszerre, és egy hónap mulva az alsó 2.fogacskák- már én is azt hittem, nem lesz kettőnél több foga. :-)

2011. jan. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Az én kisfiamnak igaz, hogy az alsó fogacskái jöttek ki először, de 13 hónapos volt. Azóta eltelt 1 hónap, és ég mindig ennyi az össz foga. Az orvos mosolygott is, amikor be akarta diktálni az 1 éves tanácsadáson, hogy mennyi foga van a kisfiamnak. Szóval elkésve biztosan nem vagytok :-) Szerintem nem törvényszerű, hogy mindenkinek alul jön ki először a foga, de a gyerekorvos vagy a védőnő meg tudja Neked mondani. Minden jót Nektek!
2011. jan. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

OFF: elsőnek! Ez most komoly?Miért vagy ilyen bunkó?

Egyáltalán minek válaszolsz?

Kérdezőnek: Persze,ne aggódj nem egyformák a babák és nem egyidőben jönnek a fogacskák! És nem is mindíg a megszokott sorrendben!

Nálunk az alsó kettő után felül a szemfogak jöttek ki a két középső sehol dem volt még! kis vámpírka volt:)

De aztán megjöttek sorba!

2011. jan. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
34%

Első vagyok

Kérdező, ne haragudj ha megbántottalak, nem akartam bunkó lenni. Kicsit szórakozott hangulatban vagyok, ne vedd magadra a válaszomat.

Nem szokásom megbántani másokat. Majd legközelebb magamban tartom az ilyesfajta gondolatokat.


Igazából csak azt akartam írni, hogy semmi baj, előfordul. Tenni ellene úgysem tudsz. Ha nagyon aggódsz akkor vidd el dokihoz, de ez még teljesen normális eset.

2011. jan. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Az elsőt jelentettem a moderátoroknak. Nem igazán tudom mit fognak csinálni vele, de gondolom, ha rendszeresen így válaszolgatsz, akkor előbb-utóbb kizárnak.
2011. jan. 10. 22:11
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A kislányomnak 13 hónaposan nőtt ki az első foga, aztán rövid időn belül még 3. Sorrend: bal alsó, jobb felső (nagyon viccesen nézett ki! :)), jobb alsó, bal felső. Most 18 hónapos és 11 foga van. Ne aggódj! Minden rendben lesz! Megvannak azok a fogacskák és elő is bújnak majd! A doktornénink azt mondta minél később bújnak ki, annál egészségesebbek lesznek.
2011. jan. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az én 1 éves lányomnak alul van három foga felül meg egy:D Nem hiszem,hogy gond lenne. Előbb utóbb minden fogacska kibújik.
2011. jan. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nyugi, semmi baj a babáddal. Csak ők nem olvassák a "nagykönyvet". :))
2011. jan. 11. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!