Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hasznos a járássegítő, kell-e...

Hasznos a járássegítő, kell-e egyáltalán v. felesleges pénzkidobás? (Ha igen, melyik márka és miért? ) Ami később kismotorként használható, azt használja is annak a baba?

Figyelt kérdés

Konkrétan ezeket néztem,de ez nem jelenti,hogy feltétlen ezekhez ragaszkodnék.

[link]

[link]

[link]


2010. dec. 30. 18:52
 1/7 anonim ***** válasza:

felesleges pénzkidobás, mert kb. 8-9 hónaposan elkezd a bútor mellett lépegetni és 3-4 hónapra rá már önállóan jár.


az a legegészségesebb, ha önállóan tanul meg mindnet és nem "segítővel", nem tesz jót sem a lábának, sem a gerincének a járás úgy mond erőltetése ezekkel.

2010. dec. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nagyon ajánlom mindhármat,nekünk rengeteget segített,konkrétan a viziló,de a másik kettőt is nézegettem.Azonnal rá tudnak érezni a járás technikájára,telitalppal mennek vele folyamatosan.Ahogyan a babám elkezdte használni,rá máris 2 hétre egyedül járt.Hátrányuk,hogy csak akkor tud vele menni,ha már tudja az iramot tartani,mert ezeknek nagyon megy a kerekük,tehát már kell egy bizonyos szint a mozgásfejlődésében hozzá.Mindemellett tudja bébitaxiként is használni,és szívesen tologatják ha már tudnak járni is.Magában csak járássegítőt nem érdemes venni.Amúgy én mostani eszemmel az oroszlános segítőt venném,mert az zenél,villog,a viziló "kockafalása" nem sokat ér.
2010. dec. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mármint én az "orsoszlán"-oroszlán járássegítőről beszéltem,a másik fajtát nem ismerem,de az volt a legkevésbé szimpatikus,mert bébitaxiként borzasztóan alacsony és nem is stabil az ülőkéje.
2010. dec. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekünk a vizilovas van, én csak ajánlani tudom. A fiam sokat használta, amikor menni tanult. Lábbal hajtósként ugyan már nem igen érdekelte, arra ott volt neki a kismotor. Mi ugyan kölcsönkaptuk, de biztosan vettünk volna valamilyent.
2010. dec. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekünk az oroszlános van(3-dik).Nagyon szereti a fiam a mai napig,kb 4-hónapja van meg.Mikor járni tanult sok hasznát vette,most már motorként használja(még csak hátrafelé),sokat zenélteti és táncol is hozzá:)
2010. dec. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én fiam kinevezett magának egy széket és az volt a járás segítője, egész nap azt tologatta. Így én nem bántam meg, hogy nem vettünk.
2010. dec. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekünk az első van de nagyon imádta és mai napig is nyüstöli még pedig már 19 hónapos :)!

Mostmár kismotornak használja de mi aztán rendesen kihasználtuk.

Azt hittem,hogy ennyire nem fogja érdekelni de mindennap elő veszi!

Szerintem nem pénz kidobás!

2010. dec. 31. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!