Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi az a baba körüli bármilyen...

Mi az a baba körüli bármilyen dolog (márka, bébiétel, babaápolási cucc. Bármi) amire nagyon örülsz, hogy rábukkantál, és ajánlanád másoknak is?

Figyelt kérdés

Nálunk ez a dr Brown' s márka,cumisüveg,cumi,itatópohár,minden ebből van és nagyon jók.

Továbbá Milupa Frutapura:gyorsan kéznél van egy adag gyümölcspüré.

Baby bruin törlőkendő,nagyon olcsó:240 db azt hiszem még 1000 Ft sem volt,dobozzal együtt.(Auchan)


2011. márc. 23. 18:47
 1/8 anonim ***** válasza:

aventes cuccok, azon belül is, ami meglepetés volt és szuper az a folyékony hintőpor, de minden más kozmetikai dolgot aventet használunk és bevállt. Ami még meglepett, hogy a bimbóvédő krém nagyon jó a kipirosodott popsira, egy nap alatt helyre rakja...

Frutapura nekem is bejön:)

illetve a fria cumisterilizáló kendő, egyesével van csomagolva és pici helyet foglal, de sokszor jól jött már...

gripe water, mikor még az első három hónapban hasfájós volt

avent pároló és turmixoló gép, rengeteg időt spórolt nekem és a babám imádta a kajákat, amiket vele készítettem...

hirtelen ezek jutottak eszembe

2011. márc. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én csak terméket tudok írni, és az a biztonsági fürdető!Nagy volt aki kitalálta!!Így nem kell tartani a gyereket, bátran fürödhet velem is stb!És olcsó is!!
2011. márc. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Bébicsősz, nagy házban nélkülöhetetlen, lakásban persze semmi szükség rá.

Sportbabakocsi: én azt hittem sose fog kelleni, mert a másik is használható így, de pl egy esernyőkocsival mindenhova bejutok, a másik kocsink hozzá képest egy batár.

Bébiételben kecskeméti vadas marha rízzsel, ez mindkét fiam kedvence volt.

Disney-s fürdető, olcsó, nagyon jól habzik.

2011. márc. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

én a mam termékekért vagyok oda, illetve a tomme tippe-ért.

nagyon szeretem őket, itató, cumisüveg, tányér, kanál....

neogranormon testápoló. Gólyahír márkájú body-k, ami a legjobb anyagból van, amit csak találtam eddig, és a 2 sorban felvarrt patentoknak köszönhetően 2 méretben lehet használni. [link] (ez a bordás fajta a legjobb szerintem)

a chicco sterilizáló folyadék, a játékokat simán belevágom.

most ennyi jut eszembe hirtelen...

2011. márc. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

elektromos avent mellszívó, és a tescos itatópohár, mert ez végre nem csöpög, nem úgy mint az avent, mam.

Hirtelen ennyi jutott az eszembe.

2011. márc. 24. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Dmbol babylove cseresznyemagparna, poci fajasra, gyulladt mellre kiváló.
2011. márc. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Tommee Tippe, mindenből azt veszünk.

Babaápoláshoz: Babé

És a babafotel, ami a legjobban jött :)

[link]


Illetve a mei-tai is sokat könynített a dolgunkon:)

(gremese)

2011. dec. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Rossmanos Babydream pelenkák nagyon jó minőségűek, vetekszik a Liberoval, Huggiessal, Pmpersnél jobb szerintem és amikor akciós, akkor nagyon megéri.


Cumisüvegből Tommee Tipee van és nagyon szeretjük.


Babaágyneműből Simone Design szerintem sokkal szebb kidolgozású és jobb minőségű az átlagnál.


Babaruha: rugdalódzó, body-k, lábfejes kisnadrág - nagyon jó a tesco-s F&F, puha az anyaga, aranyos a mintája, tágulékony, de nem deformálódik és amikor 30%-os leértékelés van, akkor nagyon megéri, 300-400 Ft-os darabáron lehet kapni.


Hasfájás ellen nekünk az Espumisan csepp vált be, a banános ízét is jobban szereti a baba mint az Infcol-t.


Hozzátáplálás: gyümölcslének nem kell a drága babaitalokat venni, sokkal egészségesebb és olcsóbb a 3 vagy 5 literes kiszerelésű kockadobozos 100%-os présleveket venni. Mi szatmári almát és alma-meggyet szoktunk venni, 6 hónapos kora óta issza a kisfiam és nagyon szereti.

2012. nov. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!