Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pampersből melyik a legjobb...

Pampersből melyik a legjobb pelenka?

Figyelt kérdés
3 féle van ( sleep@play, active baby, premium care ) és én eddig csak az active babyt próbáltam. Kíváncsi vagyok a véleményekre.
2011. jan. 18. 22:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is az active baby-t használom 5 hónapja. Semmi bajom nincs vele. Gondolom,hogy a premium care jobb,hisz csak kis kiszerelésben van és jóval drágább. Nem próbáltam még,de nem isfogom, így is drága 4500 ft-ért a 82 db-os.
2011. jan. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

A sleep&play kettes méretig volt jó nekünk, utána már hiányzott volna a gumis tépőzár - sajnos ezen nincs, és ettől elég merev a derékrésze.

A premium care akkor volt jó, amikor nagyon sokat pisilt a kisfiam, és az ötös méretű active baby sem volt elég éjszakára. Akkor ráadtam a premium care-t, és jó volt abból a szempontból, hogy több pisit bír el. DE! Az a helyzet, hogy akárhány pelust próbáltunk, mindig visszatértem az active babyhez, különösen fogzási időben. A megváltozott ph-jú pisi ugyanis kicsípte a popsiját és fütyije körül a bőrét, ha másfajtát adtam rá - azok nem zárják annyira magukba a nedvességet, mint az active baby.

2011. jan. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szintén active babyre szavazok. A sleep&play-től kiütéses lett, a premium care pedig nekem drága, de még nem próbáltam.
2011. jan. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Az Active Baby a legjobb, éjjel is, nappal is, később pedig, amikor már kezdődik a szobatisztaságra szoktatás, akkor az Active Boy/Girl. Ez utóbbi már lehúzható nadrágpelus, sosem volt vele balesetünk.
2011. jan. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Premium és active baby nagyon jó,de sleep&playt ne vegyél,sokan szidják,nekem sem vált be.
2011. jan. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Születésétől kezdve az active baby-t használjuk, meg vagyok vele elégedve. Igaz míg pici volt és híg volt a széklete sokszor kifojt, de más pelenkából is, így ez nem annak a hibája.

Kaptunk ajándékba a másik kettőből, de a sleep&play nem vált be, talán a kamillás betét miatt, a premium care is nagyon jó csak a pénztárcánknak nem, így maradtunk az active baby-nél.

2011. jan. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Active baby. Csak ezt használjuk, azóta kiütése sem volt. A többi pelenkától viszont gennyes, sebes lett a popsija :(
2011. jan. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Én is active baby-t használom meg a premium care-t, mind a kettő nagyon jó.

Legalábbis nekünk bevált.

2011. jan. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Activ baby, de abból is van éjszakai ami 12 órát tartja a pisit! A premium care nagy kaki...! 3 szor vettem: először, utoljára, és soha többet!!

A S&P is jó de csak 2 es méretig ahogy elöttem már irták! A tépőzár nagy hiány...! Nem értem miért nem csinálták azt ugy tovább...?!

2011. jan. 19. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
nem tépőzár hanem gumis derék:)) (hogy jött ez a tépőzár???):DD
2011. jan. 19. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!