Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik a legjobb pelenka egy...

Melyik a legjobb pelenka egy újszülöttnek?

Figyelt kérdés

Mennyit vegyek?azt tudni hogy nem lesz nagy baba!De nem tudom hogy milyen minőségűt és mennyit vegyek?:(

Esetleg tapasztalatok?


2011. jún. 30. 22:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
En szinte az osszes markat kiprobaltam, mondjuk kulfoldon elunk, de nekunk a pampers valt be a legjobban. De szerintem eltero valaszokat fogsz kapni, vegyel tobb fajta, kis kiszerelesu pelust, es inkabb probald ki melyik valik be nektek.
2011. jún. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a Libero vált be. Semmi gondom nem volt vele. Nekem a sógornőm ajánlotta, ő korábban lett anya. Ha van rokon vagy ismerős, akkor kérdezgesd meg őket is és esetleg kérj tőlük mintát, hogy szemrevételezd és ezek alapján tudsz esetleg dönteni.
2011. jún. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Ezt majd Te fogod kitapasztalni. Mindenkinek más válik be.

Én kezdésnek 1 kis csomag Liberot és Huggiest vettem. Mindkettő jó volt, de a Liberot jobban szerettem. Valakinek meg azért nem tetszik, mert vastagnak találja.

Nekem nem volt vele bajom. A Pamperst csak 1 éves kora környékén próbáltuk ki, de nem bírta a bőre.

Szóval én már kezdetektől a Liberot veszem. Nálunk ez vált be. Gumis a dereka, nem csak a tépőzár, ezért is jó. (De kül. a Huggiesnak is).

Vegyél 1-1 kis csomaggal vagy 3 fajtát, aztán majd kiderül, hogy nektek melyik jó!

Gratula a babához! :)

2011. jún. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk újszülött korában a Pampers new baby vált be nagyon, a fehér csomagos. Nagyon jó az anyaga, olyan, mintha pamutból lenne, olyan puhának tűnik.Én imádtam rajta!Később pedig a Pampers active baby jött be a legjobban.Ez az egyetlen, amiből soha nem pisilt ki.Hátul gumis a dereka, és bárhogy mozdul, nem lesz a háta közepe pisis. Nálunk a Huggies volt jó még, de ez a legdrágább.Most már 9 hónapos, már mindent próbáltunk, a DM-est és a Rossmann-ost is.
2011. júl. 1. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Pampers new baby,napi 6-8 db kellett eleinte.Az,hogy meddig lesz jó az attól is függ,hogy milyen gyorsan gyarapszik a súlya a kicsinek.4 kisebb csomagot vettem először utána,ahogy igényelte.

7 hós kislány anyukája

2011. júl. 1. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
az első méretet kb egy hónap alatt kinövi. Számolj napi 6-8 pelenkával. Amúgy nekünk a pampers bevált, úgy gondolom, hogy a márkásabbakkal nem lehet nagy gáz, bármelyiket veszed is. a pici baba lesz, akkor az 1-es méretűt vegyed, ha 3.5 körül, vagy fölötte, akkor akár egyből jöhet a 2-es
2011. júl. 1. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat akkor veszek több félét :D így legalább tutira megyek!
2011. júl. 1. 09:04
 8/17 anonim ***** válasza:
Nekünk a Libero jött be a legjobban, a Pampers és a Huggies például nagyon rossz volt. De van aki arra esküszik. Tényleg eleinte kis csomagokat vegyél, és tapasztalj.
2011. júl. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
26%
újszülöttnek csak pamut pelust pl. tetrát+ légáteresztő külsőt! Nekik nagyon érzékeny a bőrük, nem a legjobb a ragasztós és nedszívógyönygyös pelus. Ha lehet az első időben mindent kerülni kell, fürdető löttyöket (jó a sima víz), a törlőkendő TILOS (csak sima vizes rongy helyette). Papír pelussal nem ajánlott kezdeni.
2011. júl. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
29%
lemaradt papír pelus mellett tonna számra kenheted a védőkrémeket, ami pamut pelusnál elvétve elég használni. Ha mégis papír mellett döntesz Huggies Premium , annak végig gumis a dereka (nem úgy mint a liberónak).
2011. júl. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!