Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pár hete kap tápszer potlás...

Pár hete kap tápszer potlás az babám (4,5hos), probáltam tápi után itatni (vizzel) de nem kell neki (kiköpi), nem baj ha nem iszik? Most elkezdem az almalét, almapürét adni azok után is kináljam vizzel, miböl adjam, cumisüveg, csörös vagy sima pohár?

Figyelt kérdés
2009. febr. 6. 08:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! A kislányom 4 hetes kora óta tápszeres. Mindig megkínálom babavízzel de nem fogadja el. Tea se kell neki. A dokinő azt mondta, ha nem kell neki, akkor ne erőltessem, ha szomjas lenne elfogadná. Szerintem almalé után nem lesz szomjas, az almapürében is sok a lé. Ha utána meg szeretnéd kínálni vízzel, azt kis idő elteltével tedd, nehogy felkavarja a gyomrát és kihányja. Én így jártam, alma után beleszívott egyet a vízbe és feljött neki az összes kajcsi. Szerintem megpróbálhatod pohárból vagy csőrösből itatni, mi most tanuljuk, hát van még mit gyakorolni! De abból a megfontolásből akarom rászoktatni, hogy szereti az üveges gyümölcslevet, amiben van egy kis cukor is, és nem szeretném ha elromlanának a fogai még mielőtt kijönnének.
2009. febr. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam sem fogadta el a teát, kb. 3 hónapos koráig. Aztán rájöttem hogy adom neki az Aventes cumisüvegből, amiből addig a tápszert ette. NA az bevállt, azóta is abból iszik, pedig már 13 hónapos.

Én csak azt tudom neked tanácsolni, próbáld másik cumisüvegből, talán olyanból amit már megszokott. Nekünk ez jött be, de persze ha nem akarja, ne erőltesd.

Sok sikert!

2009. febr. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!