Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan, hogy saját magát...

Brigitta04 kérdése:

Van olyan, hogy saját magát elválasztja a baba?

Figyelt kérdés
Ugy veszem észre mostanában szivesebben eszik meg mindent mint az anyatejet.Tízóraira gyümit ebédre fözeléket uzsonnára anyatejbepapit szokott kapni(nem minden nap)A tejböl pedig nagyon nyögve nyelösen,180 ml-böl ha talán 100-at eszik mostanában.8 hónapos lesz.
2011. febr. 7. 14:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

A kislányom 15 hónaposan szépen lassan felhagyott a szopizással.Ő már csak reggel és este szopizott,az estit hagyta el először,aztán már reggel sem kellett Neki.Azóta 2,8 tejet iszik.

2011. febr. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen.6,5honaposan ugy dontott neki mar nem kell cici,hiaba kinaltam elfordult tolle.
2011. febr. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen, sajnos én így jártam.

6-7 hó környékén már bármit csináltam vele, nem kellett neki a cici. :((

2011. febr. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.És akkor mit adtok neki tápszert tejpépet vagy mit?
2011. febr. 7. 17:48
 5/5 anonim ***** válasza:

Már 10 hónapos, reggel és este kap tápszert. Sajnos ebből sem iszik meg annyit, mint amennyit kellene.

Reggel még 100 ml sem csúszik le, így rá 1 órára kap sajtkrémes kenyeret. Este fürdés után szintén 100 ml, néha 150-et bevág, rá 2 órára ismét 100-120 ml.

A tejpépet nem szereti, már több fajtát kipróbáltunk.

Uzsonnára gyakran joghurtot kap.

Muszáj minél több tejes dolgot adnom neki, mivel a tápszerből nagyon keveset iszik.


8 hónapos kor után már Te is adhatsz a babádnak joghurtot, jó minőségű sajtot.


De hátha visszaszokik még a cicire. :)

2011. febr. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!