Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit jelent az, hogy a baba...

Mit jelent az, hogy a baba elválasztja saját magát?

Figyelt kérdés
Többen is írjátok szoptatós kérdéseknél, hogy a kicsi elválasztotta saját magát. Azt hogy csinálja?
2009. júl. 16. 22:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem fogadja el a cicit. Ennyi.

Nem szopik.

2009. júl. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Eddig értem. De hogy nem fogadja el? Egyik szoptatásnál még szopik, következőnél már nem? Vagy mindig egyre kevesebbet? Ezt honnan veszem észre?
2009. júl. 16. 22:50
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem mikkor nőlt az értelme 5 hónaposan mindig kifordult abba hagyta a cicizést , és probáltam vissza tenni de Ö csak tekingetett.Majd álmosan v. álmában éjszakai etetésnél elfogadta,én probáltam állva ,nem ülve ,tekergettem a cicire a testét de nem igényelte párnap mulva el is ment a tejem mert csak 24 óra mulva kapta be.
2009. júl. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én voltam az 1. válaszoló. Nekem úgy választotta le magát, hogy 1. mensinél egyik napról a másikra egyszerűen elkezdett sírni szopi közben, egyre kevesebb evett, aztán nem fogadta el egyáltalán délelőtt, másnap délben sem, majd délután,majd este. Pár napig még reggel ment, aztán annál is ordított szegény. Nagyon sajnáltam, mert volt tejem rendesen.
2009. júl. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Miért írod, hogy te vagy az első válaszoló, mikor én írtam az első választ????
2009. júl. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A szoptatós kérdésben voltam én az első válaszoló :)
2009. júl. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egyszercsak észreveszed, hogy kevesebbszer igényli a szoptatást- főleg, ha új ízeket kezdesz el bevezetni a hozzátáplálással. Erre 6 hónapos kor előtt általában nincs szükség, amennyiben elég az anyatej, vagy szívesen eszi a tápszert.

Szóval a napközbeni szopik másra cserélődnek- legtovább az esti és a reggeli cicizés marad meg, akár egy éves kor után is, és ez teljesen normális!

2009. júl. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!