Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Dolgozik valaki 4órában gyes...

Dolgozik valaki 4órában gyes mellett, úgy hogy a picire a nagyszülő vigyáz bölcsi helyett?

Figyelt kérdés
Csak érdekelne hogyan működik a dolog?Mennyi ideig lehet így csinálni,és hogy a gyerkőc hogy viseli?
2011. febr. 9. 13:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Nálunk szóba jött,hogy visszamegyek dolgozni 4 órába,de nem adom be a kislányomat bölcsibe és nagyszülők vigyáznak majd rá,de aztán mégsem mentem.Épp tegnap kaptam ajánlatot a főnőkasszonyomtól,hogymehetek 8 órába dolgozni ami még jobb,mert több a pénz és van egy csomó szabim a gyerekek után-van 1 fiam is-ami kb. 4 hónap,valamikor nyáron telik le és utána kezdek majd dolgozni.Most azon töröm a fejem,beadjam-e bölcsibe a lányom,mert nemsoká 2 éves és jövőre úgyis megy az oviba.Vagy nagymamákkal oldom-e meg,nem tudom még...
2011. febr. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát igen,nálam még pici a fiam, csak előre gondolkodom,sajnos csak gyest nem engedhetjük meg magunknak,fél munkaidőbe vissza tudnék menni, csak nem tudom bölcsibe adjam, vagy hagyjam a mamáknál.
2011. febr. 9. 14:08
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát én inkább a nagyinál hagynám,mint bölcsibe...Tudom nem ez a kérdés de én suliba járok minden szombaton és a tíz hónapos kislányom mamával van,tök jól el vannak
2011. febr. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ha a mama szivesen vigyaz ra akkor inkabb ot valaszd. Nekem bolcsibe van a kisfiam (egyebkent az egvialgon semmi gond nincs vele) de ha lenne mama akkor inkabb ra biznam a szivem szerint. :) Sajnos nallunk meg dolgoznak a szuleim igy nem tudnak ra vigyazni. :(
2011. febr. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha a mama vállalja, akkor mindenképpen jobb megoldás. Nekem a szívem vérezne ilyen pici gyereket idegenekre bízni. Nálunk úgy lesz, hogyha betölti a gyerek a 2 évet, szeretnék visszamenni dolgozni. Ez lesz februárban, de a bölcsis "tanév" persze szeptemberben kezdődik. Úgyhogy 2 gyerek után nagyjából májusban jár le a szabim, májustól szeptemberig a anyukámmal lesz a gyerek. Elég macera, mert ez egy főállás, és a lakása sem éppen bababiztos, szóval nekem kell venni oda is egy csomó dolgot.
2011. febr. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Sokkal jobb helye van bölcsiben.

A mama nem tud annyit fejleszteni rajta, mint a dadák, kivéve, ha szuper nagyi.

2011. febr. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mindegyik elgondolkodtató...nehéz jól dönteni.Más tapasztalat?
2011. febr. 9. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!