Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg vannak olyan kisbabák,...

Tényleg vannak olyan kisbabák, akik egész nap meg sem "szólalnak", mert nem foglalkoznak velük, úgy ahoz azt igénylik?

Figyelt kérdés
2011. febr. 25. 12:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
én ilyet még nem hallottam.
2011. febr. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Kifejtenéd bővebben mire gondolsz?
2011. febr. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
bizonyára nem minden gyerekkel foglalkoznak eleget. vannak szomorú sorsú kisgyerekek:( ez tény
2011. febr. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nincsenek. Az a baba, aki nyugodt, nem sír, nem "panaszkodik", az ki van békülve a világgal - nekik még nincs önkontrolljuk. Nem minden baba ugyanazt igényli. Van, aki akkor is nyüszög, ha egész nap ölben van, és van olyan is, aki szuperül elvan egyedül. Szerintem, ha nem panaszkodik, akkor elégedett:) (Tapasztalatból mondom, 3 hónapos koráig olyan volt a fiam, hogy szinte a hangját nem hallottam, csak ha éhes volt:) Nem igényelt különösebb babusgatást...)
2011. febr. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

na ja, csak nem mindegy mennyi idős gyerekről van szó!

Pl.egy 8 hónaposnak már rendesen kinyílik az érdeklődése...

2011. febr. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Egy ismerősöm mondta , aki mellesleg 3 gyerekes anya...ezt mondta , h akivel nem foglalkozak az vhogy "más" . Én hülyeségnek tartom, de kiváncsi lettem más véleményére is.
2011. febr. 25. 12:46
 7/14 anonim ***** válasza:
Ha egy baba igenyli a foglalkozast akkor bizony "megszolal".ha nem akkor annak a babanak olyan a termeszete hogy nem igenyli a babusgatast.
2011. febr. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
12:42-es vagyok, igen, én pár hetes, pici csecsemőre gondoltam, ők igenis panaszkodnak, ha baj van, ha csöndben vannak, akkor jól vannak... Nagyobb gyereknél el tudom képzelni, hogy ha nem kapja meg azt a törődést, amire a fejlődéséhez szüksége lenne, magába fordul :(( Állítólag ha sokat hagyják sírni, azért "szokik le" a sírásról, mert rájön, h hiába próbálkozik, nem kap választ, így hát inkább nem is szól egy idő után, csak magában szomorkodik :((( De szerintem picike csecsemőnél még ez nem alakul ki.
2011. febr. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szerinted született a földre olyan gyermek aki nem igényli a babusgatást? :O
2011. febr. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Szerintem meg ez nem egészen így van.

Véleményem szerint azért, mert mondjuk egy két hónapos nem visít naphosszat, azért még igényelheti a babusgatást. Valószínű azért nem igényelte a kedves válaszoló babája, mert azt se tudja milyen az...

Az én fiam sem sírt picinek soha, legfeljebb nyüszörgött, ha éhes volt, ennek ellenére úgy érzem, sokat foglalkoztunk vele.

És tényleg szomorú, de én is ismerek nem is egy olyan kisgyereket, akikre magyarul megmondva tojnak a szüleik. Leteszi a tv elé a gyereket, aztán csóri egész nap ott ül és ennyiben ki is merül a napi tevékenység. Egy 18 hónapos kisfiú ismerősömnek pl. annyi az össz tudománya, hogy tudja hol a feje meg tud pacsit adni. Ennyi. Az ő anyjáról pl. tudom, hogy nem foglalkozik semmit a gyerekkel, apuka dolgozik éjjel-nappal, a gyerek meg csak úgy van. És nem hinném, hogy azért lenne ilyen ez a kisfiú is, mert nem igényli a foglalkozást.

2011. febr. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!