Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hós kisfiam reggel 7-fél8...

6 hós kisfiam reggel 7-fél8 körül kel, tápit eszik. Utána 11-kor gyümit, 1-kor tejpépet, 5-kor tápit és este fél8-kor tápit. Vélemények? Jó ez így vagy változtassak?

Figyelt kérdés
Sok a 3 tápszer neki, vagy maradhat? A gyümivel/főzivel nem nagyon tudunk kiváltani egy étkezést, mert gyorsan éhes lesz.
2009. febr. 23. 15:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Én délután akkor is gyümit adnék neki tápszer helyett. Vagy ebédre először főzit és ha még éhes tápszert. Így már kicsit egyhangú ennyi idősen. Próbálkozz!
2009. febr. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én pont így csinálom csak anyatejjel.Szerintem jó.Pedig mi már 8 hónaposak vagyunk.Csak az 1 órásat váltsd ki zöldséggel.
2009. febr. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én 1-kor főzeléket adnék,5-kor tejpépet és este maradjn a tápi!
2009. febr. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És főzeléknek mit?
2009. febr. 23. 16:06
 5/8 A kérdező kommentje:
Pl. a karalábét megfőzöm/párolom, és a főzőlében összeturmixolom? Ezt így natur vagy keverjek hozzá krumplit? Leírnátok egy-két főzireceptet nekem? Megköszönném a segítséget!
2009. febr. 23. 16:08
 6/8 anonim ***** válasza:

Sárgarépa-krumpli, sütőtök-krumpli.

Én inkább üveges kaját adok, de azokról is vehetsz ötletet, a hónapok alapján amit adhatsz, válassz olyat, amit el tudsz házilag készíteni.

A karalábét nem tudom, hogy lehet-e már adni (én még nem adtam). Mi most kezdjük a husit bevezetni, de az is üveges.

nézd meg pl. a www.hipp.hu-n, milyen főzelékek vannak, abból tuti tudsz csinálni

Én az 1 órási tejpépet változtatnám főzire fokozatosan, és a délutáni tápszert gyümire. De kell neki idő, amíg beáll. Nekem gyüminek 1 üveggel megeszik.

6 hós baba anyukája

2009. febr. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az előző vagyok. Van, hogy őszibarack-alma-rizst adok neki ebédre, és 4 órát is kibír utána. Általában 1 üveg gyümitől 3 órát bír.

De van olyan, hogy nem bírom a főzeléket beletömni, csak épphogy eszik és olyankor 2-3 óra múlva éhes. Olyankor gyümit adok és ha igazodik az alváshoz, hamarabb van fürcsi. Utána tápi.

Remélem tudtam segíteni. Próbálkozz.

2009. febr. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Zöldségnek én répát, brokkolit, céklát, sütőtököt,főzötököt szoktam adni. Mindegyikhez krumplit vagy rizst adok. Igen az elkészítése az ,hogy vízben megfőzöm és turmixolom átpaszírozom szűrőn, főzőlével.Egyszerre többet is csinálhatsz és lefagyaszthatod. de csak krumpli nélkül az mindig frissen főzöm.
2009. febr. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!