Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért csinálhatja ezt a 16...

Miért csinálhatja ezt a 16 hónapos fiam?

Figyelt kérdés
Kb 1 hete,hogy átalussza az éjszakát.Azóta fél 8 körül kel,de egyszerűen nem bír észhez térni.Egész délelőtt ordít az álmosságtól,nem érdekli semmi,csak ölben akar lenni.Elaltatni nem tudom.Eddig állandóan járkált,mostanában csak ölben jó neki,nem tudom semmivel lekötni.Ha leteszem,kapaszkodik a nadrágomba,meg a pólómba és szinte húzni kell magam után.És ehhez még fejhangon üvölt is.
2011. márc. 29. 09:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Nincs valami kis kedvenc tárgya,amihez ragaszkodik?

Az én kisfiam 15,5 hónapos,de mindene a takarója s a cumija,Így ahhoz csak mindig hozzábújik s már meg is nyugszik.Bár ebbe a korba hozzáteszem,most kezdenek kicsit erőszakosak lenni.

Az enyém is nagyon anyás.Ha észreveszi,hogy elmegyek már ő is üvölt.


4 gyerkőc anyukája

2011. márc. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát kedves Sorstárs, sajnos nem tudom. Nálunk pontosan ugyanez van, most is fél kézzel pötyögök, ő meg fekszik az ölemben és a cicit nyúzza. Mostanában kezdett el ő is többet aludni, még nem rendszeres, de már vannak 6-8 órák egybe vagy egy ébredéssel. 1 hét műlva lesz 16 hós. azt gondoltam, hogy ha többet alszik éjjel, nappal majd milyen jól ellesz. Ááá! Mintha rosszabb lenne. Nekem is húzza a ruhám, és nagyon könnyen eltörik a mécses, ha nem veszem fel. De sokszor nagy csibész, mert ahogy felveszem, teli szájjal vigyorogni kezd és azonnal megkezdődik az idegenvezetői munkám :), mutogatás, mindenhez odavinni és mondani, mi micsoda. 11 kg, szóval, nem egy leányálom. És persze, ha le akarom rakni, keserves perceknek nézünk elébe. Szeparációs szorongás lenne? De meddig? Vagy még hányszor? A nap 24 órájában együtt vagyunk. Szivesen hordozgatnám amúgy, sokat volt rajtam hordozóban, de most már valóban nehéz. Na, most meg elaludt az ölemben. Pedig már rég átálltunk a napi 1 alvásra, ami dél körül van. Hát, kutya legyek, ha értem. Pedig jó lenne érteni.
2011. márc. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!nincs kedvenc tárgya,egy csomó féle plüsst mutattam már neki,elmentünk együtt venni,de nem kell az alváshoz neki,csak a cumi.és tényleg rosszabb a helyzet,mióta többet alszik.én is arra gondoltam,hogy megint a szeparációs szorongás jött elő.csak akkor jobb,ha lemegyünk,azt nagyon élvezi.de hát nem lehetek egész nap kint vele.
2011. márc. 29. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!