Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért csinálhatja ezt a...

Miért csinálhatja ezt a babám? 7 hónapos

Figyelt kérdés

A kisfiam ha az apukája hazaér munkából,mindig nagyon örül neki,kacag,mosolyog,mocorog mindene.Viszont már többször is előfordult,ha én jöttem meg pár óra után,nekem nem örül így,hanem elkezd sírni,rámosolygok, neki meg görbül le a pici szája,pedig amúgy mindig meg tudom nevettetni.(amúgy ritkán hagyom otthon,csak ha suliba megyek)

Szerintetek miért csinálja ezt?Nem is hiányzom neki?


2011. ápr. 16. 21:27
 1/5 anonim ***** válasza:

nálunk dettó

sőt......hazajön az apja, nevet, örül stb., és ha nem veszi fel szinte könyörögve sír neki

szerintem azért van mert velünk van egész nap, mi nem megyünk el olyan hosszú időre(van hogy párom elmegy reggel 8-kor és este negyed 7-re jön meg), apás korszakjuk van

egyébként velem is egész nap jól el van, zeng a ház a nevetésétől, rengeteget játszunk

most 7,5 hós kisfiú



lesz majd amikor belénk lesznek "szerelmesek"(ezt olvastam)

2011. ápr. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Te vagy neki az állandóság, számára egyértelmű, hogy te mindig ott vagy vele. Ezért nem örül neked látszólag (én így hívom: befele örül :) )

Apuka ritkán van otthon, csak reggel és este, ezért neki örül.

Meg még azt is szoktam mondani, hogy mivel egész nap a gyerekeimmel vagyok, tökre unják a képemet, nem csoda, ha sírnak, ha látnak :D

2011. ápr. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Apa nincs vele egész nap, persze hogy örül neki. Ha te mész el, és hazajössz, szerintem meg van sértődve, azért nem örül felhőtlenül. Nem vicc, tényleg. A kisebbik fiam nagyon meg tud sértődni, ha elmegyek. És pontosan azért teszi,mert szeret.
2011. ápr. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Valahol én is azt érzem hogy azért sír,mintha így panaszolná hogy itt hagytál engem.Köszönöm szépen a válaszokat!
2011. ápr. 16. 22:02
 5/5 anonim ***** válasza:

Tuti azért sír, mert nem tetszik neki, hogy ott hagyod, apának meg azért örül mert végre hazajött:)

Fiam 6 hónapos, én egész nap alig tudok belőle hangos kacajt kicsalni, amikor apa hazajön és játszik vele egyből röhög:D

2011. ápr. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!