Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Borostyánlánc? Melyik a jó?...

Borostyánlánc? Melyik a jó? Van különbség?

Figyelt kérdés

[link]

Melyiket vegyem?


2011. jún. 5. 14:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
40%

Nekünk 4 hónapos kora óta van a kislányunknak,és ő nem nagyon nyűglődött a fogaival. A barátcsajszinknak aki 4 hónappal idősebb neki nincs..ő meg volt hogy egész nap csak nyöszörgött... Én nem bántam meg..!! Sőőőt! Nem hiszem hogy azt a 3000 ft-ot nem érné meg,még ha nem is használ valakinél,hogy ne próbálja meg,hogy esetleg enyhíteni tud a babája fájdalmán.. Amúgy meg nagyon csinik benne a babák! :)

A játszón ahova járunk van egy kisfiúnak,neki pl nem használt,de nem is rakták a nyakába olyan hamar..

/Most 22 hónapos a kislányom./

2011. jún. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
61%

az előző válaszoló vagyok ismét..

Nekünk ilyen van,és ott is vettük: [link]

2011. jún. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
47%

Nállunk is bevált a borostyánlánc!3 hónaposan adtam rá,előtte minden alvásnál fél óránként felsírt,ahogy a nyakába tettem 3-4 órát nyekkenés nélkül végigaludt nappal!

Most 1 éves!Az alsó két foga úgy jött ki,hogy csak azt vettem észre,hogy koccan a kanál!Most felülről egyszerre 3-om jön neki amiből kettő 3 nap leforgása alatt bújt ki!Ezidő alatt egyetlen 1 kellett hozzá kelni éjszaka!Akkor egy kis hőemelkedése volt,adtam neki Panadolt és aludt is tovább reggelig!

Barátnőmék kisfia szintén 1 éves,nincs nyaklánca,még egy átaludt éjszakájuk nem volt annyira megviseli a fogzás,van úgy,hogy éjszaka 2 órát is fent van a kisfiú és vígasztalhatatlanul sír!Egy másik barátnőm kislánya meg minden fog előtt lebetegszik:torokgyulladás,mandulagyulladás,40 fokos láz stb!Ja és nekik sincs láncuk

Szóval én csak jókat tudok írni a láncról!Én hiszek benne!Remélem a többi fog is így fog kibújni!

2011. jún. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
43%

Sziasztok!

Én még nem vettem, most olvasgatok, hogy érdemes-e. Még nem teljesen foglaltam állást egyik irányba se. Ismerősöknek nincs, de pár gyereken néha látok.Azért írok, mert itt korábbi válaszadók írtak vicces dolgokat.

Először is amelyik allergiát okoz, na az a növény borostyán...(Hogy a népi hagyomány szerint melyik jó a fogzásra azt nem tudom)

Nem lakkozzák le, csak lecsiszolják, ettől lesz fényes (van nyers, ami állítólag a csiszolatlan verzió)

Eddig valahogy a "logikusan gondolkozó" anyukák sokkal butábbakat írtak, így én egyenlőre a vásárlás felé hajlok, vagy megkérdezem van-e valakinek, aki már túl van a fogzáson...

Sok sikert mindenkinek a döntésben!

2012. márc. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!