Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Láttatok már ilyen szúnyogot?...

Láttatok már ilyen szúnyogot? Felétek is vannak ilyenek?

Figyelt kérdés
Ez valami mutáns? Kegyetlenül csípnek, lányomat mindig megtalálják, nagyon csúnya neki.
2011. jún. 20. 09:51
 1/10 anonim ***** válasza:

A lányod érzékeny rájuk.

Az enyémnek is feldagad, vörös... Sajnos ez van, védekezni kell ellenük.

2011. jún. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem is majdnem mindig megdagad, volt már tenyérnyi is. Allergiás vagyok rá. Ami használ ilyenkor, hogy éjszakára ecetes vízbe mártott rongyot csavarok rá egy fáslival, arra egy zacskót teszek, és reggelig rajta marad. Az ecet lehúzza a duzzanatot.
2011. jún. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
[url= [link]
2011. jún. 20. 10:05
 4/10 A kérdező kommentje:
2011. jún. 20. 10:06
 5/10 A kérdező kommentje:
A kép lemaradt. Van neki valami csáp szerű, ilyet még nem láttam előtte.
2011. jún. 20. 10:07
 6/10 anonim ***** válasza:
szia, nálunk is van ilyen (Bp.), undorítóan néz ki! Szerencsére még nem csípett meg senkit, mindig előbb kinyírtam.
2011. jún. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Fúj,de ocsmány!!!Az én lányom is allregiás a csípésekre,neki calcimuscot adok van h egy egész ampullát ha sok van rajta és csúnya.Mert általában keményre dagad és lángvörös.Bekenni pedig cinkes rázókeverékkel szoktam mert az lehúzza.De jobb megelőzni,én galaktiv bio szúnyogriasztóval fújom le,illóolajos hatóanyaga van,szóval egyáltalán nem káros,babákra is lehet,ha az illóolajat bírják,bár nekik inkább ruhára,b.kocsira kell.
2011. jún. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
allergiás a picid rá... Egyik ismerősömnek ahol megcsípi feldagad elsőnap második fáj neki kegyetlenül gennyedzik neki aztán előbb vagy utóbb magától kifakad... Szegénynek tiszta lyuk a bőre ahol kifakadnak bőrgyógyász adott neki valammi krémet rá és az helyre hozza neki és nem olyan csúnya úgy
2011. jún. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Pont tegnap láttam ilyet. A lakásba nem jött be, mert szúnyogháló van mindenütt.

Lányomat az a pici fekete bogár csípte meg, és egy hónapja szenvedünk, pici göb lett, és nem múlik.

Van ismerősöm, aki allergiás az ilyen csípésekre, neki kell tartania magánál egy injekciót vész esetére.

Galaktiv bio-t kenj a picire, szobába vape szúnyogirtót, tuti kombináció:)

2011. jún. 22. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Utolsó, elfelejtettem, hogy Szekszárd:)
2011. jún. 22. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!