Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős kortól érdemes...

Mennyi idős kortól érdemes Ringatóba járni? (4 hetes a babám) addig is énekelek neki nagyon sokat, meg zenélünk minden nap!

Figyelt kérdés
2009. ápr. 1. 17:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Elvileg 6 hónapos kortól lehet járni. De nagyon jó, érdemes elvinni.
2009. ápr. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szia


én is fél éves korában vittem először.igaz-én állandóan énekelek neki.szerencsére szereti,táncol is sokat rá.

2009. ápr. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
11 hetes kora óta járunk. akkor azért mentünk mert én igényeltem a társaságot, mert otthon már meghülyültem. de.. attól mert alszik még hat rá a dallam, a ritmus, az ölelés, a ringatás... most 7.5 hónapos és mostanra ott tartunk, h imádja, keze-lába jár ha már megérkezünk az ÉPÜLET ELÉ... :-DDD a dalok alatt is lóbálja a kezét-lábát ritmusra, de még mindig 20 percnél belefárad. De nem baj :DD Egyébként megsúgom - a Ringató igazából az anyukákat tanítja, a GYEREKNEK SEMMI KÖTELEZŐ DOLGA a ringatón... nem kell, h énekeljen, tapsolljon, semmit nem muszáj. a zene mindenhogy hat rá, mégha oda sem figyel.
2009. okt. 12. 16:35
 4/4 A kérdező kommentje:
ja, és a Ringatónál nincs életkori korlát ellentétben a csiribiri és társaival. akár pocakosan is lehet menni, baba nélkül.
2009. okt. 12. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!