Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől lehet ez a bölcsiben vele?

Mitől lehet ez a bölcsiben vele?

Figyelt kérdés
kisfiam 1 éve jár bölcsibe,nehezen ment a beszokás neki még a 3 és 4 ik hónapban is sírt,úgy vették ki a kezemből,akkor azért sírtam a bölcsi előtt mert sajnáltam!most pedig kb 2 hete egyszerűen nem akar hazajönni délután a bölcsiből,sír,és nem hajlandó cipőt cserélni,tudomást sem szerez róéam hogy mentem érte!ma már az ajtóban(addig kicsalogattam)ott egy hatalmas hangos keserves sírásba kezdett hogy ő ott akar maradni,aludni!és ma meg ezért sírtam a bölcsi előtt így 1 év után hogy nem akar velem jönni a kisfiam haza,és nem örül nekem úgy mint a többi gyermek az anyukájának!pedig itthon az ég világon mindene megvan és nincs bántva!szerintetek közrejátszhat az hogy kismama vagyok,veszélyeztett most 14 hetes és már az 5 ik héttől nem emelem(tilos),túl vagyok egy vetélésen!de pedig ő szépen megértette és örül is a tesónak a pici babának,símogassa a hasam,puszilgassa!elkeseredtem most,úgy érzem valamit nem csináltam jól,kisfiammal,mióta a pocaklakómra is nagyon vigyázom!segítsetek!
2011. szept. 16. 16:02
 1/6 anonim ***** válasza:
a lehetőségeidhez mérten töltsetek több időt együtt. Játszatok nagyokat önfeledten. Felejtsd el a bajokat erre az időre, meg egyébként is. Neki nem szabad ezt éreznie. De lehet, hogy csupán nagyon jól érzi magát. Ha mindezektől függetlenül otthon jó kedélyű, akkor csak a játék öröme tartja ott.
2011. szept. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Miest hazaérünk már teljesen más,ölelget,puszil,mondja hogy szeret,és játszunk,estefele meg kiszoktam vinni!ezért nem értem....
2011. szept. 16. 16:19
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne dramatizáld túl akkor. Jól esik neki a pajtásokkal játszani. Nyugi változni is változhatnak még a dolgok. lehet, hogy hétfőn olyan sírásba kezd, hogy nem lesz szíved otthagyni.
2011. szept. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm válaszod!
2011. szept. 16. 16:24
 5/6 anonim ***** válasza:

Csak,hogy megnyugtassalak,fiamnak is volt ilyen időszaka a bölcsibe,sőt láttam ott,hogy más gyermek se akart hazamenni.Hisztizett ő is h maradni akar.

Örülj neki,hogy szeret ott lenni.

Átmeneti időszak.

Nyugi:-)))

2011. szept. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi!
2011. szept. 17. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!