Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Régi, textilpelust használó,...

Régi, textilpelust használó, vagy valaha azt használt anyukák, válaszolnátok?

Figyelt kérdés
Mennyi textilpelus kell egy babára? Mennyi gumibugyi kell egy méretben, mondjuk újszülöttre, aztán mikor nagyobb a baba? Nekem 40 textilpelus van eddig, gumibugyit most szerzek be, de ebben még nincs tapasztalatom, a méretek között még kiigazodok, de nem tudom, hogy mondjuk 3 vagy 10 kell belőle egy méretre, amíg másik méretet nem kezd hordani... Írnátok tapasztalatot, kinek mennyi kellett, trükköket, hogy kell jól használni, minél kevesebb balesettel, mit ajánlotok tárolásra, mosásra, hogy sokáig szép maradjon? Köszönöm!
2011. szept. 21. 19:48
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Hat hónaposak az ikreim és belegondoltam mi lenne, ha moshatót használnánk... Hát gyakorlatilag mást sem csinálnék csak mosnék. :-)) Persze más ha egy baba van "csak" és tény, hogy a textilpelus környezetbarát, nem úgy az eldobható.
2011. okt. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!