Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól adhatom a gyermeknek...

Mikortól adhatom a gyermeknek a csilis babot?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem ez a legjobb étel egy kisgyereknek :) De mi nagyon szeretjük, így amikor ez a menü mást adok még neki. Ti mikor adnátok/adtátok először?
2011. okt. 15. 13:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
két éves a fiam és ne szereti a csípőset.így ha ilyen van,ő mást kap
2011. okt. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én nem adnék kisgyereknek ilyet. A bab sem egyszerű, de ez a kaja még ráadásul erősen fűszerezett is.Még a felnőttek közül sem bírja mindenki gyomra.
2011. okt. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Nagyon fűszerezetten én sem adnám. Esetleg azt megcsinálhatod, hogy raksz neki félre úgy, hogy nem erősre csinálod. Magatoknak meg utána még mindig tudod úgy fűszerezni, ahogy szeretitek. De először mindenképp csak pár kanállal adj neki. Tudod mint mikor kezdted a kóstoltatást anno. :)

2011. okt. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

az enyémek nagyon szerették a csípőset is, koldilták acsípősz kolbászkarikákat már 1évesen. Nekik semmi bajuk nem volt tőle, és a babtól sem. (igaz én terhesség szoptatás alatt si sok csípőset ettem,mert szeretem és őket nem zavarta)

Tehát ők 1 évesen már ették, de biztos, hogy nem minden baba gyomta bírja.

2011. okt. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
*koldulták
2011. okt. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Én maradi vagyok, de a 35 évemmel még én sem eszek ilyeneket. nagyon nem jó a gyomornak, még nektek sem.
2011. okt. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Barátnőm kisfia 1 évesen ette. :)
2011. okt. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Senki sem kérdezte te mit eszel...


Köszönöm a többi választ! Majd megkóstoltatom vele picurit fűszeresen, aztán ha nem jön be neki úgyis szól.

2011. okt. 15. 15:00
 9/11 anonim ***** válasza:

tegnap 13:31 vagyok.

Szia!

Ízlett a kicsinek? :)

2011. okt. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy már a gyomormosáson túl vannak:D
2011. okt. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!