Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináltok hasonló helyzetb...

Mit csináltok hasonló helyzetben? éjszaka játszani akar a fiam.

Figyelt kérdés
3,5 hónapos és úgy egy hete felkel éjszaka és amikor átmegyek röhög és játszani akar. egyáltalán nem álmos és ha ráhagyom elkezd sírni, ha átmegyek röhög. valamikor hajnal 3-kor, valamikor éjfélkor csinálja ezt. nektek volt ilyen hogy lehet leszoktatni?
2009. jún. 5. 10:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is csinálta/csinálja.

Nem kell hozzászólni, belemenni a játékba, lámpát kapcsolni sem kell!

Fedd fel és próbáld visszaringatni. Nekünk ez bevált.

2009. jún. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is volt egy ilyen egy hetes időszak.

Azért egy hetes, mert addig voltam partner a dologban.

Aztán megelégeltem, mert napközben meg én nem tudok aludni, szóval hulla fáradt voltam egy hét után.

Egyszer hagytam, hadd sírjon.

Majd' megőrültem, de muszáj volt.

Kb. 20 percet kellett kibírnom, addig én meg apa vállán sírtam... de utána aludt nyugodtan.

Reggel mosolyogva ébredt.


Azóta nem csinálja, csak egyszer-egyszer bepróbálkozik.

Olyankor nem veszek róla tudomást, villany lekapcs, aztán pityereg (már csak két percet), és alszik.


Én nem tudtam jobb megoldást.

Próbáltam napközben jobban lefárasztani, de semmi.

Próbáltam este jobban "megtömni" vacsinál, de semmi.

Csak ez vált be.

Nagyon nehéz volt.

2009. jún. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Unokahugomnál volt hasonló,nappal aludt éjjel fent volt,felborult az időérzéke csúnyán fogalmazva.Egy idő után visszaszokott,de volt sokáig,hogy ájszaka kocsikáztak vele a városban(mint autóval nem babakocsival:D).Aztán valahogy át állt:D
2009. jún. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Vagy egyszer megkeményíted magad és hagyod hagy sírdogáljon picit, vagy ha nem akarja abbahagyni, akkor menj át, vedd fel, ringasd el, vagy valahogy próbáld altatni, de a lényeg, hogy ne vegyél arról tudomást, hogy játszani akar, mert akkor mindig fel fog kelni!!

Az én lányom 2 hétig kelt, aztán megértette, hogy éjszaka alvás van.

2009. jún. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
sírni nem akarom hagyni,mert valahol olvastam, hogy akkor meginog a bizalma bennünk. nem tudom igaz-e de mindig eszembe jut ha elhatározom hogy hagyom sírni. tegnap egy órán keresztül bementem kijöttem, a végén cicire raktam és elaludt. de erre se akarom rászoktatni, mert előtte egy órával evett.
2009. jún. 5. 10:18
 6/11 A kérdező kommentje:
ha kevés lenne a tejem akkor sírna és nem röhögne nem?
2009. jún. 5. 10:19
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha ott vagy vele, próbálod altatni teljes sötétben, hogy ne érje felesleges inger, biztos sirni fog az elején többet, majd egyre kevesebbet....igy a bizalma sem inog meg, hiszen ott vagy, csak épp nem állsz le vele játszani hajnal háromkor, hanem segitesz neki visszaaludni. Csak csendben, sötétben, higgattan visszaaltatni, ez legyen a cél, szépen menni fog, csak légy kitartóbb!
2009. jún. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
igyekszem:) köszi
2009. jún. 5. 10:26
 9/11 anonim ***** válasza:
csitigasd mert éjszaka aludni kell, megfogja tanulni v. addigra elmulik nála.
2009. jún. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
NEkem is csinálta egy ideig.Ki vettem meg etetni és csak röhögött.Aztán vagy vissz tettem az ágyába hasra,jól bebugyoláltam a takarójába,és egy kis fickándolás után elaludt.Nem szabad vele játszani,mert megszokja,aztán annyi az éjszakáidnak.Majd mindig ezt akarja.Ha sír vedd ki,tedd a kezedbe olyan pózba minrtha szptatnád,,tekerd be a takaróba,cumi a szájába,és ringasd amí el nem alszi,.Hátha be jön.
2009. jún. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!