Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisbabám éjszaka nyugtalan....

Kisbabám éjszaka nyugtalan. Más is járt hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kislányom korához képest hamar megtanult ülni,állni,majd járni.Most 11 hónapos.Minden egyes éjszaka kivétel nélkül többször is felriad,szó szerint,nem csak felsír mintha éhes lenne,hanem felordít.Van,hogy ki kell vennem a kiságyból,mert nem elég neki a hangom,nem nyugszik meg tőle.De van amikor magától visszaalszik. Város szélén lakunk,nem zavarhatja semmi,szomszéd se, tv se megy már nálunk.Valaki járt hasonló cipőben? Mit tapasztalt később a babán? Azt el kell mondanom,hogy 41 éves vagyok,második férjemmel szerettünk volna babát,de nem volt semmiféle gond a terhességem alatt. Köszönöm a válaszokat!
2010. márc. 10. 01:00
 1/3 anonim ***** válasza:
A lányom 16 hónapos, és ez a harmadik éjszaka, hogy nem kel fel sírva.Ő általában oda akart bújni hozzám az volt a baja. De sokszor egyéb problémai vannak: nem tud arra fordulni, amerre szeretne, mert ott a kiságy rácsa, vagy beletekeredik a takaróba, vagy eltűnt az alvós állatka...stb. Szóval szerintem a te babád volt eddig nagyonjó, ha nem csinált ilyeneket. Amúgy boldog, kiegyensúlyozott, szerintem nálatok sincs semmi gond, csak most valamiért éberebben alszik, az is lehet, hogy görcsölnek az izmai a sok mozgástól, stb... El kell fogadni, meg kell vigasztalni, majd helyreáll a rend.
2010. márc. 10. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nagyon valószínű,hogy a foga jön.Lehet hátulsó?
2010. márc. 10. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Elképzelhető,hogy hamarosan akkor kibujnak a hátsó fogai is. Megijedtem,hátha idegrendszeri probléma.Nemsokára megyünk dokihoz, azért megemlítem neki.
2010. márc. 10. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!