Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért van az, hogy az apjára...

Miért van az, hogy az apjára mondja, hogy apa, rám meg semmit?

Figyelt kérdés

1,5 éves a lányom, néhány szót tud csak kimondani. Többek között azt mondja, hogy apa, de rám meg semmit nem mond. Pedig ha kérdezik tőle, hogy hol van anya, akkor rám mutat. Hozzám jobban ragaszkodik, mert az apja sokszor elveri, én meg sokat szeretgetem, mégis azt mondja, hogy apa, azt nem, hogy anya. Olyan szomorú vagyok :(

Mitől lehet ez?


2012. márc. 7. 10:27
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Hol laktok?Ha nem tudtok hova menni átmenetileg lenne egy szoba számotokra!Komolyan!Egy életre tönkre teheti a párod azt a pici lányt így!!!Ne hagyd légyszíves!!!!!
2012. márc. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Kérlek írj és fogadd el az előttem szóló segítségét!
2012. márc. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is 18 hónapos a lánykánk, édesapja is olvasta amit írtál, ökölbe szorult a keze. Föl vagyunk háborodva, hogy ilyen történhet egy pici gyerekkel, mi óvjuk-védjük-szeretjük a mi kicsinket, senkinek sem hagynánk bántani. Nem hogy a saját apja tegye ezt vele. Borzalmas.
2012. márc. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
úristen...a gyomrom összeszorult...nem is tudok mit írni...de mégis...azonnal fognám a cuccom a gyermekem és menekülnék ettől a pasitól!Jézus a saját lányát megveri???Egy percet nem töltenék együtt vele tovább!!!
2012. márc. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Minnél előbb menj el onnan!Nem vicc!Ennek komoly következmènyei is lehetnek!Merre laksz?Ha kiírod lehet tudunk segíteni!
2012. márc. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Jézusom, remélem a fele sem igaz annak amit leírtál :( mondjuk úgy is borzasztó!az elő után kellett volna menned, de tényleg olyan természetességgel írod :O

kit érdekel, hogy a pici lányod mennyire szereti az apját? felejtse el minél előbb, ne is legyen róla emléke!!!!

2012. márc. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Szegény Kislány :( Nincs még gyerekem, de könnybe lábadt a szemem :(((
2012. márc. 8. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az utolsókhoz... :) Mondjuk az én 2 éves lányom se mondja h apa..
2012. márc. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

1. Én téged vernélek el, ha hagyod hogy a pici bántsák.

2. Szerintem kamu ez a kérdés!!!!Azért szomorkodsz, mert nem mondja, hogy anya? Ilyen hülyeséget nem ír ki akinek van gyereke.

2012. márc. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!