Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért csinálhatja ezt? 3,5hós...

Miért csinálhatja ezt? 3,5hós a kislányom. Múlt héten kezdte el, hogy 5percnél tovább nem marad meg sehol,és sír amíg oda nem megyek.

Figyelt kérdés
Eddíg fél-1órát eljátszott egyedül,most meg csak akkor van el ha ott ülök mellette,beszélek hozzá vagy felveszem és cipelem a lakásban.Az a baj,hogy így semmit nem tudok csinálni,mert sírni nem tudom hagyni. Ötletek?
2009. jún. 10. 09:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Az enyém 4 hós lesz, és nálunk is vannak ilyen periódusok. Pár nap, max 1 hét, és újra a régi lesz. Én sem tudtam hagyni sírni, jól lefárasztott azokban a napokban. Az enyémnek még az sem volt elég, hogy odaültem mellé, csak akkor nyugodott el, ha felvettem és sétálgattam vele a lakásban. Ilyenkor nagy gondossággal mindent megnézett, mint egy kis lakberendező. Ahogy letettem, egyből bömbölni kezdett.

Pár napja újra el van egyedül.

Remélem, a tied is hamar 'visszaáll' :-)

2009. jún. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálunk is vannak ilyen szakaszok...4,5 hónaposak vagyunk. Nálunk bevált, hogy bepakolom a babakocsiba, jó sok zenéló játékkal, és tolom, ahova éppen megyek az egész lakásban. Így mindig ott van velem, de dolgozni is hagy.
2009. jún. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. Nem tudtam mi lehet vele. Nagyon rossz ez a helyzet mert pl a mosogatás 2óra és wcre is úgy tudok menni ha odateszem az ajtóba. Bevinni nem akarom.... Remélem hamar túlleszünk ezen.
2009. jún. 10. 09:39
 4/4 A kérdező kommentje:
A második válaszolónak:köszi,jó az ötlet csak éppen én nem tudom kivitelezni. Másfél szobás panel!!!
2009. jún. 10. 09:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!