Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan altatod el 6-8 hónapos...

Hogyan altatod el 6-8 hónapos babádat nappal?

Figyelt kérdés
Azok válaszát várom, akinek nem alszik el magától a picije. Köszönöm!
2012. márc. 14. 20:04
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekem elalszik általában, de ritkán előfordul hogy túlpörög, látom fáradt, de még nem akar elaludni. Szituáció függő, vagy

1. beteszem a babakocsiba és megyünk sétálni vagy

2. ha már több idő eltelt evés óta, séta vmiért nem jöhet szóba, akkor készítek neki tápszert, besötétítek egy kicsit és berakok egy nyugtató zenét vagy

3. dúdolok neki, simogatom a fejét..

2012. márc. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Halász Judit ( a micimackótól már rosszul vagyok :-))+ cici + rugózás a fitballon. Általában 10-15 perc alatt elalszik (ritkábban 55 perc, de van hogy fél óra).
2012. márc. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Cici vagy babakocsis séta.
2012. márc. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 betta55 ***** válasza:
Kézbe veszem és ringatom!Este nincsen vele probléma!
2012. márc. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A kisfiam általában magát altatja, csak beteszem az ágyba, elindítom neki az elalvást segítő csikóhalat (nagyon szereti), és már alszik is. Ha nagyon ordít a kiságyban, kiveszem, megnyugtatom, megyünk 1-2 kört és újra beteszem. Ha akkor is ordít, akkor még húzom 15-20 percet játékkal, és újra bepróbálkozom. Általában bejön. :)

De a babakocsi tuti beválik, ha ez sem!

2012. márc. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én kezdettől az ágyába tettem és otthagytam, tudom durván hangzik, de nem az. Megtanulta hogy akkor egyedül van és aludnia kell, persze van olyan nap amikor nem megy ilyen könnyen, akkor próbálom kideríteni mi a baj, még nem álmos, éhes, melege van, fázik stb. Ha így sem megy akkor babakocsiba be, és sétálunk a levegőn megnyugszik, ha elalszik a kocsiban otthagyom, kitolom az erkélyre, betakarom és hagyom aludni, ha nem aludt el séta közben de már álmos akkor vissza az ágyba és rendszerint elalszik. Ha nagyon nyűgös, fogfájós akkor alvás előtt kap citromfű teát, attól megnyugszik és tud aludni.
2012. márc. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én nappal a saját szobámban, az utazóágyaban altatom, és mint az előttem szóló, én is otthagyom, van hogy sirdogál pár percet, de aztán elszundizik. Nálunk is ha minden kötél szakad, akkor babakocsésta:)
2012. márc. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Bocs, nem 55 percet akartam írni, hanem 5-öt.
2012. márc. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
6 hónapos délelőtt sétával, de ha dolgozni akarok otthon akkor csak az udvaron tolom míg el nem alszik és a teraszon hagyom ahova rálátok a konyhából úgyis főzök általában. Délután ágyban alszik a miénkben ilyenkor cicizik összebújunk cirógatom a pofiját és énekelek neki valamit ami monoton pl az icipici házikót,
2012. márc. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!