Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akiknek van Stokke babakocsiju...

Akiknek van Stokke babakocsijuk, és nem használjátok, miért nem?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 24. 11:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Stokke babakocsim van de rendszeresen használom :)
2012. ápr. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Azért :))) Én is használnám, de már nem 1x olvastam, hogy nem szeretik, nem használják, stb...miért? :)))

Mi a hátránya?


Ilyet szeretnék, de az ára azért elgondolkoztat. :)

2012. ápr. 24. 11:19
 3/16 anonim ***** válasza:
41%

Mert sokan úgy gondolják, hogy akinek ilyen van, az csak felvágós sznob lehet, és már a játszótérről is eleve kinézik, mert azt hiszik hogy csak a kocsit mutogatni jött oda és nem játszani.

Mi olyan környéken lakunk, ahol átlagcsaládok élnek, ezért én sem szívesen járnék ilyennel, mert az anyukák eszerint sorolnának be, nem pedig aszerint hogy barátságos, szimpatikus vagyok-e vagy sem. Megtehetnénk hogy ilyet vegyünk, de inkább valami egyszerűbbet veszek a következő gyereknek.

2012. ápr. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Első válaszoló vagyok a babakocsit úgy kaptam ajándékba nem is telne rá és nem is venném meg enyi pénzért már 3 jó minőségüt tudok venni de ha már van akkor használom mert nagyon klassz
2012. ápr. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
11%

azért kíváncsi lennék, kitől kapsz ilyen drága ajándékot?:))))

én amúgy csak vasárnap kapásból két ilyen babkocsit is láttam és nem pesti vagyok.:)

2012. ápr. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
51%
Nekem ugyan nem stokkem van hanem quinni buzzom, es amennyire odavoltam erte annyia gyulolom most. De a hogy nezem a stokke is olyan amiert azt sem szeretnem. Egyreszt az enyemnek olyan kicsi a mozese hogy mar 6 hosan nem fertunk bele. Beleraktam a sportba, ami meg dontheto ugyan de csak ugy hogy nem kulon a hattamla resz hanem egyben az egesz ules. Igy a gyereknek a laba az egnek all ha fekszik is. Ulve meg nagyon kicsi az ulo resze ami afeneke alatt van. Kicsi a bevasarlokocsija, nehez mint a dog, es ugyan annyira mondtak , milyen konnyu osszecsukni, ja de csak akkor ha darabokra szedem. A pelenkazotaskaja is nagyon kicsi. Ahogy kepeken nezem a stokke hasonlo, amiert nem is hasznalnam, nekem nem is tetszik kulsore sem. most egy 26 ezres, ket iranyba tolhato teljesen fektetheto bolygos kereku labzsakos kis no name kocsim van a gyerekem imad benne, a quinnyben meg uvoltott. Igaz az jo volt benne hogy a bebihordot ra lehetett tenni de mar azt is utalja 7 honaposan kilog belole a laba.
2012. ápr. 25. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Első válaszoló vagyok. Van egy nagyon kedves dúsgazdag ismerősöm és neki volt ez a kocsija kérdezte hogy használnám e én azt mondtam igen mert ha nem akartam volna használni KIDOBJA. Mindkét gyerekének vett egy egy stokke babakocsit nem állnak roszul és ha már felajánlotta, éltem a lehetőséggel.Ja egyébként nem valószínű hogy lett volna babakocsink mert most pont kijövünk a pénzből nem fért volna bele hogy vegyek egyet akár 10 ezerért is
2012. ápr. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
46%

én is akarok ilyen kedves ismerőst:)

mondjuk azt nem értem, miért dobta volna ki...miért nem adja el a dolgait, vagy miért nem jótékonykodik(ahogy veled)?

:))))

2012. ápr. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Mert úgy mond "nem érdekli a pénz" nagyon sok hülyeségre kidobja a pénzt és akár jóval drágábban is megveszi ha neki kell, azt nem tudom miért nem jótékonyhodik
2012. ápr. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

értem, köszi

még várnék véleményeket :)


Peg Perego-ról is rosszakat olvastam...

2012. ápr. 25. 13:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!