Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akiknek van Stokke babakocsiju...

Akiknek van Stokke babakocsijuk, és nem használjátok, miért nem?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 24. 11:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Én néztem anno a stokket. Nem vettük meg, mert nekem nem állt kézre, nem tudtam kényelmesen tolni, ezért nem használnám, de akinek kézre esik annak jó kocsi.
2012. máj. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%

Szia !

Mi nekünk is ilyen VOLT, de meguntam a kicsivel való vitát, hogy ő folyamatosan sírt benne. Az első perctől fogva utálta. Amikor először bele fektettem már akkor elkezdet sírni és ez így ment végig aztán azt hittem csak a hordozó részével van a gond nem szeret benne síkan feküdni. Így már 4 hónapos korában az sport részébe tettem de abba se bírta nagyon . És rájöttem, hogy kényelmetlen az egész kocsi neki és még a sport rész lefektetni se tudtam. Szóval szó szerint pénz kidobás volt, egy gagyi valamiért. Én csak is az Espiro Vectort tudom ajánlani .

2012. jún. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Mi 10 hónapja használjuk rendszeresen, eddig remekül bevált, egy rossz rossz szavam sincs. Tudtam, mit tud, sejtettem, hogy az elvárásaimnak meg fog felelni. A kislányom pl. az összes autósülést utálja, de a babakocsit szereti.
2012. jún. 7. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Kedves előtem szóló !

Szerintem minden baba más az én kislányom se szereti a babahordozót :/ szerintem izlések és pofonok

2012. jún. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Szerettünk volna egy picire csukható kocsit, mert fel kell adni repülőre, a Stokkét nem merem a dobálózó rakodókra bízni. Maxi Cosi Noa-utálja, Quinny Zapp-utálja, nagy neki, most tanácstalan vagyok...
2012. jún. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

3-asnak válaszolva azért nem hinném, hogy szégyelni kéne, ha valaki egy gyönyörű, új elismert tervezésű babakocsiban viszi a gyerekét a játszótérre....

Én inkább azoktól iszonyodnék, akik egy olyan babakocsiban vagy hordozóban viszik a gyereket ami koszos, és ütött kopott, mondjuk 7 gyereket kiszolgált előtte.

Láttam már kisbabát olyan koszos plédek között, végtelenül mocskos autós hordozóban, hogy hüledeztem.

Bírom ezt a szegény- gazdag, szegény a jó, a gazdag csak sznob bunkó lehet általánosítást itt Mo-n, de a valóság az az, hogy vadiúj Stokke babakocsit nem is igazán látni, lakótelepi játszótereken...Na, vajon miért?

2014. aug. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!