Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyósom azt szeretné, ha két...

Anyósom azt szeretné, ha két hónapos babám egy hétig náluk nyaralna, szerintetek hogyan értessem meg vele sértődés nélkül, hogy ebbesemmiképp nem megyek bele?

Figyelt kérdés
Anyósomék 200 km-re laknak tőlünk. Nemrég hívott telefonon és lelkesen bejelentette, hogy hajlandóak egy hétig vigyázni a két hónapos kislányomra, hogy én pihenhessek. Próbáltam udvariasan, de határozottan elmagyarázni neki, hogy ez lehetetlen, maga a kérés is abszurd. Próbáltam türelmes lenni, még az olyan megjegyzéseire sem reagálni udvariatlanul, hogy hiszen ez a baba már eheti, amit ő főz, nincs szüksége mindig az anyjára. Persze így is megsértődött, a fejemhez vágta, hogy biztosan azért nem bízom rájuk, mert nem kedvelem őket, HISZEN a szülésnél sem lehettek ott. Erre már csak hápogni tudtam... még a saját édesapámat sem szerettem volna akkor magam mellett, nemhogy apósomat... Párom volt velem és édesanyám, mivel ő volt a szülésznőm. Nem is értem, hogyan jutott ilyen eszébe. Párom még nem ért haza, inkább őt kérném meg, hogy beszéljen a szüleivel. Anyósom azóta is folyamatosan hív, de inkább nem veszem fel addig. Ti mit tennétek?

2012. aug. 22. 18:10
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
100%

Mázli,hogy 200km-re van!!! :)))

TEsóm anyósa is hasonló- csak ők egy városban laknak... tesómat kiidegelte szülés után- szegény a mai napig nem heverte ki, pedig 5éves a gyereke. Azóta is rossz a viszony... szóval tedd helyre a mamát- NEM az ő gyerekéről van szó, hanem a Tietekről!!! Még jó, hogy férjed melletted áll.

2012. aug. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
100%
na én anyósom is normálatlan. 8 hetes volt a fiam mikor közölte velem, hogy mivel ugysem tudok szoptatni mehetek dolgozni ő meg neveli a fiamat. ugy elküldtem a francba mint annak a rendje egy utcában lakunk a gyerekre kb szarik de azt folyton lesi hogy mi mit csinálunk ha megyünk valahova mar kint van a kertbe hogy jaj.hova megyünk minek megyünk.... tuti elküldeném a francba 2 hónapos babát ilyen messzire nem normális az ilye.
2012. aug. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
100%
Anyósodnak annyi esze van, mint egy döglött tyúknak kb. Nagyon szomorú. Igazából még haragudni sem lehet rá, mert annyira buta, mint attök. Tényleg örülj, hogy jó messze lakik. Ha nem tudod normálisan megmagyarázni neki, hogy NEM, akkor mondd csúnyán, mindeg hogyan. Én anyósomra a gyerekemet addig se bíznám míg a boltba szaladok, mert Ő is annyi ésszel rendelkezik, mint a Te anyósod. Azóta mi történt? Megoldódott a helyzet?
2012. szept. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!