Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan akinek a babáján...

Van itt olyan akinek a babájának kicsit be van horpadva a mellkasa? (tölcsérmellkas)

Figyelt kérdés
Az én kisfiam 3 hónapos, és azt mondta a doki, hogy majd a csontosodással kinövi, ill hogy járjunk úszni, növeljük a d vitamin adagot. Tényleg ki lehet ezt nőni? Alig lehet látni, csak akkor főleg ha csuklik.
2012. okt. 12. 09:10
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
Semmit nem csinálunk még mi sem vele,egyelőre várunk,majd 3-4 éves korában elviszem úszni,de oda egyébként is járattuk volna.Védőnőtől kérdeztem még,ő is mondta hogy sok babánál van,de ha kóros lenne a dolog,azt jelezték volna születéskor.Ne foglalkozzunk vele,mert nagyon sokat fog változni még a teste...reméljük a legjobbakat.Egyébként azóta átértékeltem egy kicsit a dolgokat,ha így maradna ez csak egy esztétikai probléma,ez legyen a legnagyobb gondunk,lényeg hogy egészségesek legyenek!
2012. nov. 3. 10:12
 22/22 anonim ***** válasza:
Igen, igazad van, ez legyen a legnagyobb gondunk! Csak egy szülő, főleg egy anya azt szeretné, hogy tökéletes legyen a gyereke és ne legyen semmilyen baja. Én is próbálom nem tragédiaként felfogni a dolgot, és bízom benne, hogy elmúlik majd!
2012. nov. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!