Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fél éves kislányom laptopfüggő?

Fél éves kislányom laptopfüggő?

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogy 7 hónapos a kislány, ha a kiságyából nézi a meséjét laptopon, akkor 2-3 órát elvan vele, nézi, ha éhes ugye sír, de el is alszik rá. Foglalkozunk vele sokat, játszunk is órákat vele, sétálni is járunk, de ez normális, hogy minden nap 2-3 órát mesét néz? ja és ugyan azt a félórás mesét nézi, más nem érdekli... olyan is előfordul, hogy elvesszük a laptop elől, akkor vissza akar menni, visszanéz, fordul és sír.

2012. okt. 18. 14:14
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
51%
kamu!
2012. okt. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

jaa, hát ha messze van a laptop akkor nem vibrál...

ugye ezt te se gondolod komolyan? :)

nekem nagyon furcsa amiket írsz. 3 órás mesenézés altatás helyett, nem mászhat a lakásban, csak a szobájában, nem káros a szemére mert messze van...

úgy csináálod ahogy akarod, de ha már feltettél egy kérdést és mindenki egybehangzóan válaszolt, akkor ne magyarázd túl, nem jó neki és kész.

2012. okt. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
szüntesd be
2012. okt. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 Jégtánc ***** válasza:
100%
Szüntesd be.
2012. okt. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem ez kamu kérdés...


Minden valamirevaló, arra érdemes szülő tudja - vagy legalábbis sejti - hogy EZ EGYÁLTALÁN NEM NORMÁLIS!

Nem 2-3-4 éves gyerekről beszélünk, aki már valamilyen szinten megérti, amit néz.

Ne viccelj már, hogy nem esik le neked, hogy egy 7 hónapos babának egyáltalán nincs szüksége erre! De meg sem érti!

Elmegy feleslegesen 2-3 órája/nap ezzel?!

Miközben te lehetnél, foglalkozhatnál vele?!

Igen, neki a földön kéne lennie (max járókában), ahol gyakorolhatja, fejlesztheti mozgását: átfordulások, kúszás és játék: színek, formák, hangok megtapasztalása kézzel, lábbal és minden érzékszervvel!


Nem! Egyáltalán nem vagyok én sem szuperanyu - nem is törekszek rá. 13 hónapos gyerekem van. És igenis már most tudom, engedni fogom majd, hogy tévézzen, ha nagyobb lesz.

És gondolom, milyen jólesik naponta 2-3 plusz szabadóra (az alvása mellett) neked.

De: ezt az egészet te rontottad el, neked kell leszoktatnod róla, de sürgősen!

2012. okt. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Te vagy az anyja. Egy 7 hónapos csak akkor néz mesét laptopon, ha engeded. Ne engedd!
2012. okt. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
76%
ez gáz!!!! nálunk ilyen nem volt s nem is lesz illetve mindnehova mászhatott az egész ház biztonságos volt 2-3 óra jol avgy amugy? radirozod a gyerek agyát rendesen gratula
2012. okt. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Kisfiam 8 hós, kúszik-mászik, TV-laptop tabu! Egyszerűen csak nem tudja, hogy nézhetné, úgyhogy nem is akarja nézni... engem hagytak annak idején tévézni, és sajnos hamar szemüveges lettem. Az ő szemét nem fogom tönkre tenni, ha mesére vágyik, akkor mesélünk majd neki!
2012. okt. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem is Kamu a kérdés és jókat nevet a kérdező a válaszokon!

Ha meg esetleg igaz akkor kedves kérdező nem vagy normi! :DD

2012. okt. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
16%

Az Én kislányom 5 hónapos kora óta imádja és napi program egy egy babás YT videó megnézése.Azokat szereti ahol babák játszanak ,családi videók,3-5 percesek.Ölemben van és együtt nézzük. Ennél többre nincs igénye.

De mi a baj a laptoppal? mennyivel rosszabb mint a lapos TV ? Ugyan már.

2012. okt. 19. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!