Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerinted a duci baba a szép...

Szerinted a duci baba a szép baba?

Figyelt kérdés
2009. aug. 13. 10:33
 1/9 anonim ***** válasza:
36%
A babák 90%-a duci...igen szép a duci hurka gyurka baba:)Az csak babaháj édesek vele,olya szuttyongatni való kis puttók lesznek tőle:)
2009. aug. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
22%

Nekem inkább a husisabb babák tetszenek, akiken van mit nyomorgatni, de nem hájasok, hanem olyan pont jók. Keresztfiam is, lányom is ez a típus. A sovány babák, gyerekek viszont igen erős szánalmat keltenek bennem, nehezen tudok elvonatkoztatni olyankor. Játszani sem tudok olyan jót velük emiatt.

A dundikkal is jól elvagyok, de kettő közül inkább a "csinibaba" jön be.

2009. aug. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem meg minden baba szép, főleg ha a sajátunk, duci vagy nem duci.
2009. aug. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
63%

Az enyém nem duci,mégis szépnek tartom!

Baràtnömé duci,ö is imàdnivalo!

Minden baba szép a maga modjàn

2009. aug. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
73%

10.41-estől kérdezem, hogy miért szánod a vékonyabb babákat? Az én fiam vékony, eszik rendesen, de annyit mozog, hogy lemegy róla, és genetikailag is ilyen. Attól még szép formás baba, csak nincs tele hurkákkal.

A kérdésre válaszolva, nem attól szép egy baba, hogy duci, vagy sovány, de minden baba aranyos, és a szüleinek a legszebb.

2009. aug. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem meg nem minden baba szép,ez olyan mint a minden menyasszony szép,hát nem.ez csak álszentség.aranyos,bájos,az igen.A nagyon husos babák nekem se nagyon tetszenek.a formásan kis husis az igenés a vékonykák is,nem keltenek szánalmat bennem,mint eggyeseknek.ez izlés kérdése.És ismeretség is,mert egy bucibb kövérke baba tetszeni fog,még egy ugyanolyan idegen nem.Nem vagyok elfogult saját babámmal,és ha valaki nem dícsérné nem sértődnék meg.Ő pont a közép uton van a sovány és a kövér között hála.
2009. aug. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
17%
Én nem szeretem a duci babákat, szerintem nem széepk. Igen, lehet aranyos, de szép??? Miért kell lógni rajta a hájnak?
2009. aug. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
sztem az összes kisbaba vagy kisgyerek kinyomja a pociját :) figyeljétek csak meg :) állnak egy helyben és kinyomják a pocit :) szerintem minden baba szép. mindenki másért. van 15 kilós-4éves és 30 kilós-5 éves ismerős is. Mindekettő imádnivaló. Az első nagyon eleven, a második pedig mosolygós, bújós :) Az első egyre "nagyfiúsabb" lesz, régen nagyon gizda volt, most meg büszkén mutatja az izmait. a második pedig nagyon aranyos, koraszülött kislány. van egy pici pocakja :)
2009. okt. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

13:24-esnek válaszolnék (aug. 13.), mert csak most vettem észre, hogy kérdeztél.

Én vagyok, akik azt írta, a gyereke nem duci, hanem amolyan közepes és husikás, tehát jól meg lehet szorongatni, nincs olyan érzésed, hogy mindjárt eltörik, de nincsenek hájhurkái. És azt is én írtam, hogy a nagyon sovány babák szánalmat ébresztenek bennem. Nos, az ismerősi körömben van 2 kislány és 2 kisfiú, akik nagyon soványak. Semmi hús nincs rajtuk semmit sem hajlandók megenni és komolyan nagyon szomorú látvány, hogy kiáll a bordájuk, és hatalmas a térdük a combikájukhoz képest is. Mi itthon sokszor játszunk úgy, hogy birkózunk, meg dobáljuk magasra a gyereket, meg húzódszkodik felfelé és ehhez hasonló dolgok. Hát ilyesmit én bizony nem merek játszani ezzel a 4 kisgyerekkel, még akkor sem, ha nagyon szeretem őket. Olyan érzésem van, hogy mindjárt eltörnek. No, hát így értettem, amit mondtam és ez máig sem változott.

2009. okt. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!