Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30 hetes terhes vagyok. Miért...

30 hetes terhes vagyok. Miért van az, hogy a baba nem mozog intenzíven? Allig mozog sőőőt álló helyzetemben még nem is éreztem csak 1-2 szer ez miért van? Eléggé duci vagyok lehet ez az ok? Sőőt az eddigi hízásom össz vissz 4 kiló.

Figyelt kérdés
2008. jún. 15. 17:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Minden baba más meg ő már elég "nagy" és a hely se annyi mint volt meg most már az idő 90%-át alvással tölti. A duciságra csak annyi hogy ha eddig intenzív volt akkor most nem az miatt nem érzed hogy duci vagy mert akkor eddig se érezted volna. Próbálj meg hátra dőlni egy kényelmes fotelba simizni őt és beszélni hozzá ha rá figyelsz csak biztos érezni fogod. 25 hetes duci kismama aki valamikor az hiszi hogy egy "mérgezett egér" van a pocakjába valamikor pedig a Lusti törp...
2008. jún. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszike de eddig sem volt ám valami intenzív.Csak tudod látok olyan videókat amikor igy kinyomják valamilyüket pölö a lábukat én ezeket hiányolom nagyon.Tuttira különben,hogy lusta és alszik de én olyan aggódós vagyok.Jó babavárást és jó egészséget.
2008. jún. 15. 18:59
 3/7 anonim ***** válasza:

Már nincs annyi helye. Én 7 kg-t h íztam összesen.


Dia

2008. jún. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én az első válaszoló vagyok hát igen az szép is lenne ez olyan mint a 4d-s ultrahang nekem is csalódás volt mivel aki vékonyabb annak jobban látszik a baba arca az én kis maszatom meg tényleg olyan volt mint egy kis maszat(de még mindig jobban látszodott mint a hagyományoson) szóval ne idegeskedj mert ha ezen agyalsz dafke nem mozog és sajnos nálunk nem lesz nagyon olyan hogy "kidugja" a lábát vagy a kézét de azért néha rúgnak akkorát hogy látványos is nem csak érezhető. Neked is szép baba várást!
2008. jún. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is duci vagyok, 1-2 héten belül mindenét ki fogja dugni, ezt senki nem kerüli el. Lesz amikor kimondottan fájni fog amit csinál. Ne aggódj!

Üdv.: 34 hetes kismami

2008. jún. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!Nekem sem volt aktív abszolút nem. Az utolsó hónapban meg hullámzott a hasam. Ha kibújik nem győzöl utána futni:-)

Sok sikert a babához!

2008. jún. 16. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszike ez megnyugtató isten bizony nem tehetek róla,hogy ilyen aggódós vagyok.Már allig várom,hogy kint legyen akkor megnyugszom,vagy akkor aGGÓDOK MAJD igazán???:D:D jó babavárást mindenkinek
2008. jún. 16. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!