Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2-3 hónapos babátok mellett...

2-3 hónapos babátok mellett hogyan oldjátok meg a saját étkezéseteket? Miket esztek? És mikor készítitek el?

Figyelt kérdés
Nekem probléma az ebédem. Tudom szoptatás alatt fontos a megfelelő ètrend, de 2 hós babám mellett nincs idő magamra főzni. A család többi tagja eszik menzán, vacsira általában hideg kaját kérnek. Csak én maradok meleg étel nélkül. Ti hogyan oldjátok meg az ebédeteket?
2013. jan. 7. 07:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én is a hordozókendőt gondolnám, főleg hoy ilyen keveset alszik a kicsid:). Egyrészt tudnál tevékenykedni a konyhában(és máshol is), másrészt lehet, hogy az alváson is segítene:).
2013. jan. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nálunk elsődleges szempont, hogy a lányom annyit aludjon, amennyit csak jól esik neki, és ez úgy megy csak, ha mellette vagyok, szóval átérzem a problémád. Én úgy oldottam meg, hogy az első időkben ébren jól elnézelődött magában, kihoztam a konyhába, énekeltem neki, miközben főztem. Mostanában (fél éves) már kevésbé van el egyedül, hordozókendőben van a hátamon, amíg főzök.
2018. márc. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!