Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mindig el alszik az autóban a...

Mindig el alszik az autóban a babátok? 16hónapos. Csak alvás után nem alszik el, amugy ha már eltelt 3óra egyből kidől.

Figyelt kérdés
És délelőtt miértálmosabb mint délután?Most térünk át az egyalvásra,attól függ mikor kel,de délelőtt sokkal könnyebben el tudoma ltatni,mint délután.
2009. szept. 29. 17:09
 1/2 anonim válasza:
Nekem két hat hónapos fiam van. Ők is mindig elalszanak az autóban, ha az előzőtől eltelt legalább fél óra.
2009. szept. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az én lányom is 16 hónapos, na ő a másik véglet. El nem aludna a kocsiban, de ez csak egy ideje van így, előtte ő is beájult.

A lányom már 13 hónapos kora óta egyszer alszik, de még a mai napig nyűglődik minden délelőtt. Este meg bírná bármeddig. Még most is itt játszik, és nem álmos, pedig már három óra óta ébren van. Mi is azért tértünk rá az egyszeri alvásra, mert délután egyszerüen nem, bírtam elaltatni (akkor meg aztán katasztrófa volt a délután), így kihúzattam vele az időt ebédig és szép lassan megszokta. Ha belegondolokén is nyűgibb vagyok délelőtt.

2009. szept. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!