Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Beadatjátok a rotavírus...

Beadatjátok a rotavírus elleni oltást? Mennyibe kerül pontosan?

Figyelt kérdés
2009. okt. 14. 11:10
 1/8 anonim ***** válasza:
2009. okt. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia!Nem adattam be,nekem azt mondta a doktornő nem kell csak a kötelezőket.Bőven elég az is a babáknak.Egy kisvárosban lakom ott egyetlen egy baba kapta meg akinek a mamája patikus.
2009. okt. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mennyibe kerül?
2009. okt. 14. 11:16
 5/8 A kérdező kommentje:
Az az igazság nekem a védőnő és a doktornő is javasolta de az árra már nem emlészem ponosan azt nem tudom, hogy darabonként 17 ezer ft vagy a két oltás 17 ezer, mert ha jól tudom ez két szájon át beadandó oltás. Ráadásul sok az ellenérv is mellette.
2009. okt. 14. 11:20
 6/8 anonim ***** válasza:
Darabonként, de nézz utána, rengeteg kérdés-válasz van már erről a gyakorikérdéseken!
2009. okt. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez egy jó fórum róla : [link] Egyébként 3 oltás van, darabja 17 ezer. Az első 2-t a baba fél éves koráig meg kell kapnia. Egyébként a gyerekorvos ezt az oltást nem javasolta...
2009. okt. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én nem adatom be, mert a hányás-hasmenéses járványt nem csak a rotavírus terjeszti, hanem más vírus is. és ha a rotavírust pont nem kapja meg, attól megkaphat ezer mást pl calici vírust(nem tom így kell e írni).
2009. okt. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!