Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit használtok orrszívó-porszí...

Mit használtok orrszívó-porszívó helyett? Kisbabám még nagyon pici, koraszülött, és nem használhatunk orrszívót.

Figyelt kérdés
2009. okt. 21. 13:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Esetleg a kézit használhatjátok? Bár én azt sosem tudtam használni. Vettünk, hogy ne kínozzuk a gyereket a porszívóssal, de nem tudtam használni. :(
2009. okt. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
létezik szájjal szívható és kézi is, patikában vagy DM-ben kapható. de elvileg a porszívósat is lehet újszülöttkortól használni, nem szív erősen, főleg ha nem fogod be az ellenoldali orrlyukát.
2009. okt. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia


Az én babám is koraszülött ráadásul szívbeteg is a korán jól meg is fázatták, na ott aztán olyan komresszorral szívták meg az orrát, hogy a porszívó semmi ahhoz képest. Mi használjuk a porszívót bár nagyon sokáig szájjal szívtuk meg neki és tökéletes volt, de a kérdésedre válaszolva használd nyugodtan csak tényleg ne fogd be az orrát én a mai napig nem fogom be neki 6 hónapos és amikor kiszívjuk az orrát már nevet:-)

2009. okt. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!