Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Írnátok nekem babakrlengye...

Írnátok nekem babakrlengye listákat? Lányoknak, fiúknak?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 1. 17:43
 1/4 anonim ***** válasza:
2015. ápr. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez nagy segítség volt. Kerestem google-ben,de én arra vagyok kíváncsi másik mit vettek meg ebből a listából és mit nem.
2015. ápr. 1. 18:05
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]


a lázmérő,orrszívó,fültisztitó,körömvágó kellenek.

babaolajat,fürdetőt ír az orvos,az samponnak is jó. ha akarsz venni mégis,fürdetőből mi chicco könnymentest használunk van samponos változat is,a védőnő is dicsérte,hogy jó

hintőporra azt mondta,inkább ne használjuk

fürdővíz ,szobai hőmérő nem létszükséglet,de jó ha van

popsitörlőkendőből a pampers sensitive-et ajánlomazzal nem löhetsz mellénagyon jó. brendonban vedd meg,ott van 9csomagos kartonos 4000ft,az nagyon jó érte.

pelusból én 2 csomag újszülöttet vennék,aztán meglátod mekkora lesz,lehet válthatsz is a nagyobbra.

hajkefe tök felesleges amíg kicsi

pelenkatartóból mi vettünk angelcaret,de a pelenkatartó vödör+dmben rossmanban kapható peluszacskó is jó.

cumisüveget én nem vennék. a medela calmát vinném mai fejjel a kórházba,az nem okoz cumizavart,sőt nekünk már kialakult cumizavarra is jó volt. ha tápszeres lenne, de előszőr úgyis próbálkozol,szóval ha semmi de semmi tej nem lenne akkor majd veszel több üveget (ha hasfájós dr.brown vagy tommee tippee a jó) ha meg lesz bármennyi csak a calmából adj neki. drága az az üveg de megéri.

cumit se vennék,a kórházba kapsz az ajándékdobozzal,lehet nem is fog kelleni neki cumi.

üvegmosó kefe mindenképp kell,melegítő jó ha van. autósat felesleges venni,100év mire felmelgíti többre mész egy fém termosszal. a habszivacs vacakazt ne vedd meg.

kanalat vegyél,pl. ha adsz espumisant kellhet. dm-ben kb 300ft az 5db-os.

sterilizálóból a mikrósat ajánlom,6 üveg belefér,és 5 perc alatt megvan.

mellszívó,mellbimbókrém,melltartóbetét,mellbimbóvédő kellenek.

lepedőből a 3-at vedd meg,ha lebukja cserélni kell.

törölközőből is legyen 3,ha baleset történne.

ugyanezért bodyból többet vegyél1 nap többször is kellhet cserélni. ha folyik a cucc,annyi a bodynak. vagy ha csrre közben jön meg az inger. én 56-osból fele annyit vettem mint 62esből.

újszülöttet ha akarsz hordozni,nekik csak a kendő jó.

paplant ne vegyél,inkább vékonyabb-vastagabb takarókat,hálózsákokat.

vízhatlan matracvédő nekünk eddig feleslegesnek bizonyult.

ha van kocsitok,az autóshordozó mindenképp kell.

1.játéknak szundikendőt vennék mikor 2-3 hónapos,nekem 7 hónaposan még mindig nagyon szereti,azt fogja vagy belefúrja az arcát. aztán csörgők :-)

elektromos bébihinta nekünk jól jött néha csak addig tudtam elmenni hajat mosni.

3 hónapnál a játszószőnyeg is jó,szeretik nagyon. de ezek ráérnek.

textilpelus ha bukós lesz,több kell nekünk van 20.

2015. ápr. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszi rengeteget segítettek ezzel:) nem is tudtam hogy a kórházban adnak cumit.pelenkadobozra meg nem is gondoltam :D tenyleg koszi :)
2015. ápr. 3. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!