Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől sírhatott ennyire?

Mitől sírhatott ennyire?

Figyelt kérdés
5 hónapos babámnak jön a foga már egy ideje. Ma és tegnap este nagyon sírt este, alig bírtam megnyugtatni. Rág mindent, ömlik a nyála. De tegnap és ma is adtam neki sütőtököt ebédre,12.00kor fél üveggel kb. Az este 20.00 nem okozhat hasfájást ugye? Mert már nem tudtam elképzelni miért sír ennyire. Ez is eszembe jutott, de gondolom attól nem sírhat, inkább a foga. Szerintetek?
2010. márc. 20. 20:33
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem is a foga fáj!nekünk a homeopátiás kúp jött be!amikor nagyon szenved adok neki 1-et és fél óra múlva megnyugszik,egyébként ez nem gyógyszer nincs semmi mellékhatása és nem lehet túladagolni.a gyógyszertárba tudni fogják a nevét!sok sikert!9 hónapos baba anyukája
2010. márc. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A délben megevett főzeléktől este már nem fáj a hasa,az tuti!
2010. márc. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi. Akkor fogzunk :)
2010. márc. 20. 20:52
 4/5 anonim ***** válasza:
Viburcol a kúp neve, 2400,-Ft. Én Nurofent adok ilyenkor (fogzáskor) neki. Mivel már okozott néhány álmatlan éjszakát, lefekvéskor adok neki (csak fogzáskor, nem állandóan).
2010. márc. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Én is azt adtam most, de kipróbálom a kúpot is, az mégsem gyógyszer.

Köszi.

2010. márc. 20. 21:24

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!