Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nyaralás babával, mik a...

Nyaralás babával, mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Nem tudom, h nekivágjunk-e! Előszezonban (akkor lesz 8-9 hónapos) vagy utószezonban (kb. 1 éves lesz) mennénk a kevésbé nagy meleg és a költséghatékonyság miatt, ha mennénk. Belföld vagy külföld... Mi érdemesebb...
2010. márc. 29. 10:53
 1/4 A kérdező kommentje:
Kocsival vagy repülővel? Tenger mellé? Beteg lesz-e? Megeszi-e a homokot? Ilyen kétségeim vannak. Gondoltam, kiviszünk egy kismedencét a partra, amibe pici vizecskét töltünk és betesszük a napernyő alá, vagy ez orbitálius butaság? Segítsetek... :)
2010. márc. 29. 10:56
 2/4 anonim ***** válasza:

Mi biztos mennék, illetve nagyobbal és kisebbel mentünk is.

Bár egyesek szerint én ne bevállalós, hanem felelőtlen vagyok,de belinkelek egy kérdést, ahol én írtam:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

Előszezonban hűvösebb a tenger, menjetek szeptemberben. Mi általába kocsival megyünk, (2gyerekkel),de ha van rá keret, egyszerűbb repülővel.

akkor viszont kocsit kell béerlni, már ha akartok menni ide oda (mi mindig mindent megnézünk)

Amúgy mi nyarlni szoktunk menni álatlában tenger mellé

Olaszország, Görögorzság, Horvátország, Szlovénia, Korzika...) kempingbe sátorral és ősszel-tavasszal meg Mo-on pár napra.

2010. márc. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

előzőösszességéban za atapsztalatom 1 1 gyerekkel, illetve az utolsó nyaraláson már kettővel. hogy nagyon szórakoztató, még ha egy kicsit fárasztó

nekem minden nyaralás , utazás feltöltődés, mimdig alig várom, hogy menjünk valahova.

legközelebb pár napra szeretnénk Mo-on (szerencsére a munkahelyemnek van több helyen üdülője, ill vannak nem drága panziók, vendégházak.)


Amikor tavaly ősszel majdnem 8 hós volt akivsi, Olaszországban voltunk (Terniben él a húgom pasija), ő meghívott, úgyhogy kint voltunk 1 hétig)

Róma, Umbriai városok..


Nagyon sokan utaznak kicsi babával, csak Mo-on van ez a nem megyünk sehova, mert kicsi gyerek.

Láttam Rómában 4 gyerekes (nem olasz) családot, a legkisebb az anyján volt a hordozókendőben és romokat néztek.

2010. márc. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tavaly 5,5 hós volt kisfiam, Sajógalgócon voltunk. 4 órás út, 1x álltunk meg, akkor szopizott, egyébként az út 80%-át átaludta. A hely bababarát volt, minden volt,van(idén is megyünk). Nem volt semmi gond, nagyon élvezte. Nekik még csak az számít, hogy anya és apa ott legyen sztem.
2010. márc. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!