Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nyaralás terhesen? Tapasztalat...

Nyaralás terhesen? Tapasztalatok? 16. hetes leszek

Figyelt kérdés

Csütörtökön leszek 16.hetes.Jövő hét végén mennénk 10 napra Görögországba autóval(kb. 18-20 óra).Szerintetek mehetek?Lehet baj?Azt még jó, ha tudjátok, hogy 7 hetesen volt egy hematómám,barnáztam egy kicsit,de a 12.hetes ultrahangon már szerencsére felszívódott.Egyébként jól vagyok.

Tapasztalatok esetleg?


2010. aug. 20. 22:43
 1/10 anonim ***** válasza:

Ez nem egy betegség! Nyugodtan menjetek nyaralni, ott is csak azokat a szabályokat kell betartanod mint itthon, illetve, hogy ne igyál csapvizet, különleges ételekkel pedig csínnyán kell bánni!

Jó nyaralást!

2010. aug. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ha nem vagy veszélyeztetett szerintem simán. én tutira elmennék. én terhesen krétán voltam repcsivel, akkor voltam 7 hetes terhes. semmi extra szabályt nem tartottam, csak amiket nyaralóhelyen amúgyis. viszont nem fürödtem meg, se tengerben, se medencében, de azt hiszem ez csak az én egyéni fóbiám. amúgysem vagyok nagy fürdős, szóval nekem ez nem volt nehéz.
2010. aug. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Menj nyaralni nyugodtan. Annyira figyelj útközben, hogy sűrűn álljatok meg, hogy kicsit tudj mozogni, és minél kényelmesebb ruha legyen rajtad, ne szorítson sehol.
2010. aug. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Én is úgy gondolom, hogy a terhesség nem betegség.Csak pár napja beijesztettek, hogy hogy merek elindulni.De minden rendben lesz.Már vettünk egy nagyon kényelmes,bő pamutnadrágot,hogy kényelmes legyen.

Köszönöm a válaszaitokat:-)Aranyosak vagytok

2010. aug. 20. 23:03
 5/10 anonim ***** válasza:
8 hetes kismamaként Egyiptomban voltam. A terhesség nem betegség,nem kell mindenből kimaradnod csak azért, mert babát vársz. A hematóma felszívódott, úgyhogy gondot már nem okoz. Élvezd a nyaralást, fürödj a tengerben, csak palackozott vizet igyál, meglátod milyen jól fog esni a pihenés és a feltöltődés a pocakod megnövése előtt :))) Érezd jól magad!!!
2010. aug. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
második vagyok. amúgy én nem szeretem, ha valaki a betegségként kezeli a terhességet, ne hallgass rájuk. ismerek olyan nőt, aki 5 hónapos terhesen közölte, hogy ő már felmosni sem tud, mert annyira elfárad, az anyukája csinált neki mindent. pedig nem volt semmi baja. én szülés előtt 1 héttel a szekrény tetejét takarítottam, van is róla kép, ahogy ülök a létra tetején. szerencsés voltam, könnyű terhességeim voltak. amíg jól érzed magad, addig jó. hallgass az ösztöneidre.
2010. aug. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én két korábbi spontán vetélés miatt félidőig szigorú fekvésre voltam ítélve. Mikor ez letelt, doki szerint már nem volt veszély. Szülés előtt két héttel a konyhai járólapot fugáztam. Rólam is van kép, ahogy négykézláb épp a követ törölgetem hatalmas pocival.

Ha semmi gond,nyugodtan menj, egy darabig úgysem fogsz tudni ilyen utazásokat tenni.

Ha még a dokid is engedi, akkor simán!

2010. aug. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy megerősítettetek abban, hogy nyugodtan mehetek:-) Jól fog esni 10 nap pihenés még a pici születése előtt.
2010. aug. 20. 23:40
 9/10 nini24 ***** válasza:

Szia!

Én 5 hónaposan voltam Olaszországban kocsival, 8-10 óra autózás, de nagyon jó volt, kicsit fárasztó, de te még meg sem fogod érezni:) Sose mondanám le, ha ilyen lehetőségem lenne újra, főleg, mivel ott kérte meg a kedvesem a kezem :)))) Szóval érezd jól magad, pihenj, jövőre nehezebben fog menni :)))

Jó babavárást, és nyaralást!

35 hetes kismama

2010. aug. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 nini24 ***** válasza:
Ja, most nézem, te meg 16 hetes vagy, de akkor sem lesz gáz :)
2010. aug. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!