Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha 1 éves kor alatt levágatjuk...

Ha 1 éves kor alatt levágatjuk a baba haját, tényleg megáll a haj növekedése? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Nagyhajúakét sem lehet visszább vágatni? Lányom 5hós, akkora és annyi haja van, mint egy 4évesnek.
2010. ápr. 2. 11:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Én levágtam a lányom frufrujából 9 hónapos korában kb. 3 mm-t! (Nem tévedés, 3 milimétert, hátha akkor jobban nőne neki).


Most 16 hónapos, és elől egyszerűen nem akar neki lenőni. :(( Nem tudom, hogy emiatt van-e? Hátul nő neki.

2010. ápr. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom szerintem ez nem függ össze, a fiamnak 10 hósan már nagyon hosszú volt a haja mindenki lánynak nézte, ezért onnantól vágattuk neki,

Most 2 és fél éves hát 2 havonta megyünk fodrászhoz mert olyan sok és sűrű neki valamint olyan gyorsan nő hogy eszméletlen...

A kislányomnak is sok haja van ő 6 hós most de neki ugye lehet gumizni meg oldalra csatolni úgyhogy neki nem vágatom le sztem.

2010. ápr. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
9 hónaposan vágtam először lányom hajából és ugyanúgy megnőtt neki,már másfél éves,többször is vágtuk már,hogy ne lógjon a szemébe.
2010. ápr. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Szia én 6 hónapos kora óta vágom, kb havonta kell mert gyorsan nő. Amióta vágom, sokkal dúsabb és erősebb lett. A múlt héten már fodrász csinálta, mert a feje tetején nem boldogultam. 9 hónapos a kisasszony :)
2010. ápr. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Én már 3x levágtam a fiam haját,de úgy nő neki mint a gomba:)
2010. ápr. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Miért állna meg a növekedése? Hiszan a hajhagyma nem tudhatja, hogy a haj végét levágták? :)
2010. ápr. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Én 9 hónaposan vágtam a lányomnak először, most 4 éves és derékig érő halya van, szóval nem látom, hogy megállt volna a növekedésben :-)

Ez egy nagy butaság, babona.

2010. ápr. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Halya???
2010. ápr. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem igaz.


Egy fodrász aki vágott nemrég egy 9 hónapos Kis hercegnőnek hajat! ;(

2010. ápr. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
55%

Én se kötöttem bele a hiszan-ba, asszem...

Elgépeltem, ettem közben, attól gondolom értetted, miről beszélek...

2010. ápr. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!