Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha 1 éves kor alatt levágatjuk...

Ha 1 éves kor alatt levágatjuk a baba haját, tényleg megáll a haj növekedése? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Nagyhajúakét sem lehet visszább vágatni? Lányom 5hós, akkora és annyi haja van, mint egy 4évesnek.
2010. ápr. 2. 11:54
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Háááát... jól elgépelted. :)

Nem kötözködni akartam, csak ami ezen az oldalon folyik mostanában, még vki képes lenne egy külön kérdést is kiírni a helyesírásunkról...

Szóval tiszta szívből kérem a bocsánatod, ha megbántottalak, remélem, elfogadod.

Szép napot!

A "hiszanos"

2010. ápr. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Bocsi,de kell egyáltalán vágni a hajukat?Mert nálunk meg épp az ellenkezőjét mondják,hogy minél jobban vissza van vágva,annál jobban nő.



Én csak annyit vettem észre,hogy azon a helyen,ahol a koszmó miatt ki lett fésülve a haja,ott sűrűbb lett.

2010. ápr. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Az én fiam 14 hónapos már kétszer volt levágva a haja, de most is ráférne már egy vágás. Szóval nő a haj...
2010. ápr. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
A fiamnak 5 hónapos korában kellett először vágni a haját, annyira hosszú volt, hogy a szemébe lógott. Azóta már egyszer kellett vágni, és ahogy elnézem nemsoká újra jöhet az olló. 9 hónapos.
2010. ápr. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Látom, én vagyok az egyetlen, akinek a 16 hónapos lányának nem nő a haja... :((
2010. ápr. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Már bocs, de ez hülyeség. Lányomnak 2X vágtuk a haját 1 éves kora előtt és egyre gyorsabban nőtt vissza. Most már hagyjuk hagy nőjön, de azt akartuk, hogy erősödjön egy kicsit.
2010. ápr. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Szerintem ez butaság,és volt aki írta hogy ha vágnak a hajból akkor gyorsabban nő ,ez egy nagyon nagy tévhit,hiszen ha levágjuk a végeket ami mát halott mivel az mát nem a hajhagyma annak semmi köze nincs a hajhagymához mivel onnan nő a haj.
2010. júl. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Jah és látom hogy valaki írta hogy akkor erősebb lesz ez sem igaz,ez bebizonyított.A szőr az tud erősödni de a haj nem és itt sincs a hajvégnek semmi köze a hajhagymához.A hajat úgy lehet erősíteni a növekedését gyorsítani ha minnél több vitamin kerül a szervezetébe.Én például minden nap eszem egy kis darab élesztőt mert nagyon egészséges és szép lesz tőle a bőr,a haj,és a köröm de gondolom élesztő evésre nem lehet egy kisgyereket rávenni.és valaki írta h nem nő a lánya haja,vékony szálú haja van?
2010. júl. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!