Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit lehet egy nap a...

Mennyit lehet egy nap a hordozóban?

Figyelt kérdés
A kis lányom jövő héten lesz 3 hónapos és már szinte egész nap fent van így pedig nem nagyon tudok tőle semmi házi munkát csinálni.Ezért erdekelne, h mennyit lehet a baba hordozóban?

2016. máj. 24. 13:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

szerintem ne kösd magadra, nem az a megoldás, hogy ha nem tud egyedül lenni, hogy arra szoktatod, hogy egy lépést sem teszel nélküle.

pihenőszék, járóka, játszószőnyeg...ezekben remekül el volt a lányom (miután persze megszokta, hogy vannak a napnak bizonyos intervallumai, amikor egyedül KELL lennie) ez lehetőleg legyen eleinte mindig ugyanakkor, fél óra-45 perc, és időzítsd ezekre a blokkokra a házimunkát. az én lányom 3 hónaposan napi 8 órát aludt (az éjszakát is beleszámítva) tehát gondolhatod hogy átérzem miről beszélsz :)


mikor felkelt, általában jó kedve volt még, na ilyenkor betettem a pihenőszékbe, kezébe adtam kulcsot, telefont, bármit ami számára nagyon érdekes, és közben tusoltam, főztem ő meg nézte...így szépen megszokta, hogy az alvás után fél órát-órát egyedül kell elfoglalnia magát. ugyanez délután is legalább egyszer.

most is így van, pedig már 2 éves...ébredés után automatice megy a szobájába játszani, mert tudja hogy ilyenkor más dolgom van.

2016. máj. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
ja vagy hordozó alatt nem a hordozókendőt érted? akkor bocsi. autóshordozóban szerintem se legyen hosszútávon, bár kagyló ülés, elvileg nem lesz tőle baja, de a pihenőszék alkalmasabb erre, abban jobban tud mozogni. mégjobb tényleg a járóka, ha rád lát, pl amerikai konyhás nappaliba, főleg ha hason le tudod bele tenni :)
2016. máj. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
A fiamat korábban le sem lehetett tenni nappal szinte, mert sírt, karikás kendőben hordoztam rengeteget, ha nem lett volna, nem tudom mieddig bírtuk volna azt, ami az elején volt kendő nélkül... most 3 hónapos, felváltva van a játszószőnyegen, a babahintában, majd amikor elfárad és aludna, akkor jön csak a kendőbe, ahonnan picit még elnézeget, majd egyszercsak elalszik. Néha már 40-50 percet is eljátszik magában. A babahintába főzéshez, vagy hajmosáshoz szoktam tenni, onnan elnézeget kb. 15-20 percetvegyhuzamban, ahogy csinálom a dolgom, egyébként a játszószőnyegen van.
2016. máj. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Szerintem meg kösd magadra kendőben! Jót tesz a fejlődésének mind testileg, mind pedig pszichésen.
2016. máj. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Mi 4 hónaposan utaztunk városra orvoshoz és vegig aludt meg vissza is. Az én fiam is rossz alvó volt mar 2-3 hónapos korában irtó keveset aludt de hagytam azbagyon körül párnáztam meg játékokat tettem s igy elvolt kis agyba is nagyon szerette mese figurák voltak a falra ragasztva. Meg pld 4 honaposon ra kapott a baba tv-re. Kérdeztem is a gyerekorvost hogy nézheti? S azt monta lehet ez nwm olyan mint a normál mese ,hogy zavarhatja a szemet. Pici apró mesefigurák mozogtak lassan hogy szinte aludtunk el rajta. Most 9 hónapos és nagyon szereti.

A kendő is nagyon jó ötlet lenne én nagyon sokat használtam az első 3 hónapban mert eleg görcsös is volt. Proba szerencse.

2016. máj. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!