Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kislányom anyatejes baba....

Tóth Nikoletta00 kérdése:

A kislányom anyatejes baba. Nem akar kakilni Reggel voltam az orvosnál laevolacot írt fel neki napi 2ml adtam neki aztán evett de vissza bukott neki aztán vártam egy kicsit adtam neki 1 ml az már nem jott vissza adhatom neki vagy inkább ne?

Figyelt kérdés
Baba,szoptatás,szekrekedes,laevolac

2016. jún. 16. 10:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mióta nincs kaki?
2016. jún. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Anyatejes babánál a heti egy kaki is teljesen normális, HA a baba amúgy jól érzi magát. Ha a babát nem zavarja, az azt jelenti, hogy nem pang a kaki, hanem olyan jól hasznosul, hogy ritkán jön össze egy kakiravaló. Ha nem nyűgös, nem feszeng, stb. akkor ne gyógyszerezd fölöslegesen!
2016. jún. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Zavarja is? Az én hozzátáplált babám nem kakil mindennap. Volt mikor 2 nap is kimaradt. És nem zavarja. Amikor elkezdi zavarni a kaka fél órán belül megérkezik a csomag és egy kicsit sem kemény, nem erőlködik vele, semmi. Ez neki teljesen normális.

Sokáig hasfájós volt és amelyik nap nem kakilt én is azt hittem, hogy az zavarja. Majd lassan rájöttem, hogy nem, a gázok.

Egyébként én sem járok mindennap WC-re, annyira eltérő ez a kérdés babáknál is és felnőtteknél is..

Mennyi idős a baba amúgy?

2016. jún. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
65%

mondjuk ezt nem így kell, jó lenne ha betartanád a betegtájékoztató által írt dolgokat.

reggel éhgyomorra kell adni 5ml, minden nap, míg helyre nem áll az emésztése.

nem lehet így, hogy 1ml-ket adsz neki és akkor amikor épp eszedbe jut.

majd holnap reggel adj neki neki, első nap 10ml-t is adhatsz.

mondjuk 1 hetet azért várhatsz a kakival, ennyi teljesen normális kaki nélkül

2016. jún. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Már sajnos több mint egy hete nem kakilt. és erőlködik csak puki jön neki napok óta
2016. jún. 16. 11:11
 6/7 A kérdező kommentje:
4 hónapos nem adnám neki a gyógyszert de nyűgös 2-3 napja.
2016. jún. 16. 11:12
 7/7 A kérdező kommentje:
Azért adtam neki mert a gyerekorvos mondta ha haza érek adjak neki..és hogy aztán esténként adjam neki a 2 ml
2016. jún. 16. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!