Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mára vagyok kiírva és nagyon...

Mára vagyok kiírva és nagyon nagy bajba vagyunk a névválasztással. Közelednek a napok de még mindig nem tudjuk mi legyen a neve a kislányunknak. Kiss Amira Nórát szeretnénk de a szüleimnek nem tetszik. Szerintetek?

Figyelt kérdés
2016. júl. 26. 10:51
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
A Kiss egy rövid és gyakori vezetéknév, szerintem illik hozzá a különleges név is, és a 2 keresztnév is. Az Amira személyszerint nekem nem tetszik, de teljesen vállalható, és ha nektek ez tetszik, akkor maradjon ez. A szülők majd megbékélnek vele.
2016. júl. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
94%

Ez komoly, hogy van egy közös kedvenc nevetek és a nagymama nagypapa megvétózza? :) nehogymár.

Teljesen jó név, adjátok ezt. A ti gyereketek!!

2016. júl. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
A szülők véleménye nem érdekelne ebben az esetben, a ti gyereketek lesz, nem az övék. Nekem személy szerint nem tetszik a Nóra, az Amira semleges. De csakis az a lényeg, hogy nektek tetsszen.
2016. júl. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
37%

Nekem a Nóra nem tetszik, mert csak negatív emberekhez tudom kötni, de ez az én bajom, különben szép. Az Amira nekem erőltetett.

Én a Nórához más második nevet választanék.

2016. júl. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozzatok a szüleitekkel.
2016. júl. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

A gyikes válaszadók véleménye számít bármit is, hogy jó név e vagy sem? Abszurd! Nektek tetszik a ti lányotok!

Annyi sztorit hallok h a papa nem volt hajlandó kimondani a gyerek nevét. Babának hivta meg fiunak. Egy másik generációnak az Erzsébet meg a Margit a név. Ne nekik feleljetwk meg. Amúgy a nagyszülők késöbb elismerték h a gyereknek az a név a legmegfelelőbb. Ahogy kialakul a személyisége, hozzáidomul a nevéhez.

2016. júl. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
29%
Aki két nevet választ, az tuti nem volt sose pedagógus, mert leíratnám a bizonyítványban, törzslapon a szülőkkel a gyerek nevét egymás után 5x én is, amikor a 20-ból 18-nak 2 keresztneve van. Aztán majd a gyerek eldönti, melyik tetszik... A liberális nevelés elbukhana már...
2016. júl. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
92%

Nekem nem tetszik ez a név, de, ez szubjektív, neked meg nagy eséllyel a mi névválasztásunk nem tetszene. Ettől ez még egy teljesen jól viselhető név. Kimondva szép. Nem túl hosszú, nem túl rövid.


Viszont a szüleidnek volt lehetőségük egy (ha vannak testvéreid több) alkalommal nevet választaniuk. Most neked és a férjednek születik gyereke, a ti feladatotok a névválasztás!

2016. júl. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Itt nem az a lényeg, hogy mi lesz a neve. Hanem, hogy nektek tetszik. Kész, pont. Én senkinek sem engedem, hogy befolyásoljon a névválasztás terén. A ti kettőtök dolga, a szüleidnek ehhez semmi köze. Bunkóságnak tartom, hogy beleszólnak, vagy hogy egyáltalán kifejezik nem tetszésüket a választott nevek iránt. Én pont ezért most nem kötöttem Anyuék orrára a neveket, még mi sem döntöttünk.
2016. júl. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
80%

Véleményük lehet, beleszólásuk nem.

Ti döntsetek el mi legyen a gyerek neve. Amúgy nekem tetszik az Amira és a Nóra is.

Viszont a Kiss-sel kicsit összefolyik az Amira (Samira).

2016. júl. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!