Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mára vagyok kiírva és nagyon...

Mára vagyok kiírva és nagyon nagy bajba vagyunk a névválasztással. Közelednek a napok de még mindig nem tudjuk mi legyen a neve a kislányunknak. Kiss Amira Nórát szeretnénk de a szüleimnek nem tetszik. Szerintetek?

Figyelt kérdés
2016. júl. 26. 10:51
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
48%

Haha, 7-es. Anyukám családja 4 generációs pedagógus család az ovónőtől az egyetemi oktatóig, szinte mindenkinek kettő keresztneve van.


Kérdező! Ezért nem kell beavatni előre a családot, ha sejted hogy beleszólnának.

Adjátok nyugodtan, majd beletörődnek.

2016. júl. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Az Emília is tetszene nekem meg anyuméknak is csak az már a páromnak nem tetszik..

Igazából nincs is olyan sok név ami tetszene.. Az Amira, Emília, és a Laura. De a párom pedig ragaszkodik az Amirához..

2016. júl. 26. 12:17
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Mi kozuk hozza ?

Mar egyszer elneveztek a sajat gyerekeiket, ugyhogy az unoka nevehez rohadtul semmi kozuk !

Anya leszel, legyel mar kicsit talpraesettebb.. Majd ha anyad azt mondja adj a ket honaposnak tejbegrizt akkor adsz neki ?

Felnott vagy, konyorgom!

2016. júl. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2016. júl. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Nem kell bevonni a nagyszülőket a névválasztásba. A ti gyereketek lesz, ti válasszatok nevet. Nehogy egy év múlva meg te is itt keseregj gyakorin hogy sose szólítod a lányod a nevén mert nem tetszik...


Mi egyébként pont emiatt nem mondtuk el a 2. terhességemnél hogy mi lesz a baba neve, mert az 1. alkalommal elmondtuk és annyira negatívan ajánlottak hogy el is ment a kedvem attól a két névtől ami addig tetszett. Szóval 2.-nál csak a legvégén mondtuk el.

2016. júl. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon szép, és jól hangzik együtt. Ne foglalkozz a szüleiddel, olyan nevet adj, ami neked tetszik, hiszen a te gyereked. Ha megszületik, úgysem azzal foglalkoznak majd, hogy mi a neve.
2016. júl. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
A szük keresztmetszet te és a párod, nem édesanyád és te. Ha az Emilia a párodnak nem tetszik, akkor igazából mindegy, hogy a Föld többi emberének meg az tetszik. Ha az Amira mind a kettőtökbek elfogadható akkor van egy közös választás. Sok párnál közös sincs.
2016. júl. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Felnott emberek vagytok, nem?:) A szuloknek is megvolt a lehetoseguk a nevadasra, ez most a ti idotok. Mikor anyukam mondta, hogy nem tetszik neki az altalunk valasztott lanynev, mondtam neki, hogy ,,nem baj, majd megszokod", igyis eleg nehez volt kettonknek us kozos nevezore jutni. Ez a nevvalasztas tipikusan olyan dolog, amivel nem lehet mindenkinek a kedvere tenni, es nem is kell. Eleg, ha neked meg a parodnak tetszik, ti vagytok a dzulei.
2016. júl. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Első gyermekem Nóra második Szonja a harmadik Laura. Mi választottuk ki a párommal. Elvileg édesanyámnak és a párom családjának tetszenek de ha nem

1. Nem mondták

2. Nem érdekel.


Szerintem teljesen rendben van hogy a párod és te is valasztotok 1 1 nevet.

Semmiképp ne a nagyszülők adjanak nevét.

2016. aug. 22. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Tényleg, végül mit lett a név? Bevállaltátok?
2016. aug. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!