Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! A védőnők mellett...

Anyukák! A védőnők mellett álltok a sztrájkjukban? Szerintetek érdemelnek több fizetést?

Figyelt kérdés
Aki nem ismerné a sztorit: [link]

2016. aug. 5. 10:45
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Termèszetesen igrn. Bár mi most újat kaptunk aki egy borzalom, de közel is van a kirúgáshoz, de az eddigiek jók voltak.
2016. aug. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Mindenki több bért érdemelne ebben az országban. Megilletné őket de szigorúbban is ellenőrizném őket, mert tisztelet a kivételnek, nagyon sokuk elég korlátolt gondolkodású és nem segíti az anyukát/kismamát csak idegesíti. Természetesen vannak üdítő kivételek, de én megyeszékhelyen lakok, sok védőnő van és elképedek néha némelyik hozzáállásán, amit hallok barátoktól,rokonoktól.
2016. aug. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
Sztrálkoljanak, nem tudom ugyan mennyi fizujuk, de gondolom nem lehet sok. (Én is közalkalmazott vagyok, szégyentelenül kevés fizuért, de sok szabadidővel.) Én amúgy szeretem a védőnőnket, nagyon segítőkész, lelkes, látszik, hogy szívvel-lélekkel csinálja.
2016. aug. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%

A politikusokon kivül és az mnb bank és még sorolhatnám kiken kivül mindenki megérdemelné a magasabb bért és nem éhbért!

Persze ez a lébecolásra nem vonatkozik!

A miénk sokszor azt sem tudja ki vagyok....

De ettől függetlenül ő is ember pénzből él vannak gyerekei és neki is jár!

2016. aug. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Baranka ***** válasza:
82%
Szerintem mindenki megérdemelné a magasabb fizetést ebben az országban. Nekem 3 gyerekes védőnőm van (ergo saját tapasztalatból is tudna segiteni), ellenben a kis frissen végzett, nagy könyvből tanácsot adó védőnő többet segitett, mint a 3 gyerekes.
2016. aug. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
78%
A cikk nem írja, hogy jelenleg mennyit keresnek, szóval nem tudom megítélni, hogy jogos-e a sztrájkjuk... Viszont mivel tudom, hogy magyarország elég szarul áll fizetések terén, gondolom ők is jóval kevesebbet kapnak mint amit érdemelnének, vagy mint amiből rendesen meg lehet élni.
2016. aug. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
47%
Én nem állok mellettük,nálunk itt falunk ahány védőnő volt annyi nem csinált semmit,még egy testsúlyt se mért,csak beírta amennyit te mondtál.Úgyhogy ezért felesleges több fizetés.Ápolóként dolgozom egy városi kórházba,szó szerint szart pucolok pelenkázok,halottat ill. haldoklót látok el,fürdetek,olyanokat láttam mit más nem is gondol,betegségek stb.Nem sajnáltatásként mert tudtam mit vállalok,érettségivel 88ezer..ebből meg lehet élni?Nekem is van gyerekem..Nekem nem járna több csak annak aki nem csinál semmit,a védőnő nem egy orvos,amit kellene csinálnia egy testsúlymérés,vérnyomásmérés,babák gondozásában való segédkezés stb. ezeket egy normál ember egy rutinos több gyerekes családanya is megtudja.DE ez az ÉN véleményem!!!
2016. aug. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem érdemelnének. De akkor szigorúbb ellenőrzést is, mert amiket sokszor hall az ember, az borzalmas. Az én védőnőm viszont megérdemelné a fizetése dupláját. Mindenkit felimser, segít mindenkinek, bármikor lehet hívni. Szégyenletes, hogy ezért 100 ezer ft-ot kapnak (vagy annyit sem). Ő pl 25 év után hagyja el a pályát, férje lebetegedett,nem tudnak megélni ennyi pénzből.
2016. aug. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
81%
Az enyém szó szerint az életünk mentette meg, úgyhogy bármennyit megérdemelne. Én úgy tudom 100 nettó környékén kapnak ők is, és azért sok olyan családot kell ellátniuk, akikhez én be nem tenném a lábam.
2016. aug. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Szerintem ezt nem úgy kell mérni, hogy egy érettségizett 88 ezret keres, a védőnő mire keres 100-at. Mindkettő elképesztően kevés. Az is, hogy ha valaki államigazgatásban több diplomával 120-at kap kézhez, mert ilyet is ismerek.
2016. aug. 5. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!