Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Befordult baba visszafordulhat...

Befordult baba visszafordulhat a utolso hetekben?

Figyelt kérdés
Lanyok, teljesen tanacstalan vagyok. Jovo hetre vagyok kiirva, mar be is fordult a kisfiam, a 32. hetben, de ma egesz nap egeszen lent, a hasam aljan ereztem a rugdosast. Tegnap meg ma volt pici görcs, de semmi veszes fajdalom. A dokim nyaralni van:( nem akarok csaszart, szülni szeretnek:( bocsi az ekezetek miatt
2016. aug. 5. 19:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem így volt... 37hetes uhn minden ok, 5 napra rá vérnyomással befektettek. Első éjjel felébredtem, hogy széthasadok, olyan deformált volt a pocim majd elájultam.

Csináltak uht, és bizony farfekvèsbe fordult a fiam!

39 hetesen megcsászároztak.

4400g, 58cm volt. Fogalmam sincs hogy tudott megfordulni, de így utólag köszönöm neki...

2016. aug. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Bizony, sőt, még szülés alatt is!


De ne aggódj amiatt, ha visszafordulna - megvan annak az oka, a baba ilyen esetben így kíván megszületni, császárral! Ebbe nem szabad beleavatkozni, mert lehet, nyakára került a köldökzsinór, szívritmus zavara lesz, vagy bármely más indokból egyszerűen nem tudna normál úton megszületni. A babák tudják, mi a jó neki, bízz bennük és egészséges gyermeket fogsz a világra hozni, akárhogy is szülsz.


Egy császározott anyuka

2016. aug. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!