Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1-2 hetes csecsemőnek mi...

1-2 hetes csecsemőnek mi jobb? Egy nap kétszer 250 km vagy idegen helyen alvás?

Figyelt kérdés

Dédimama már utolsó napjaiban van az orvosok szerint,látni szeretné az első ükunokáját és utoljára engem is,első és kedvenc dédunokája vagyok.

Viszont a picurom ma 6 napos,tegnapelőtt engedtek haza minket,császár volt. Én kibírom az utat,az nem lényeg.

De mi jobb? Menjünk egyik nap és este haza vagy aludjunk szállodában és csak másnap haza? Jövőhéten megyünk amint a férjem kap szabit,7-10 napos lesz a pici.

Dédimama az orvos szerint már bármikor nem kellhet fel álmából.(ma még felkelt,telefonon beszéltünk)


2016. aug. 21. 08:30
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:

250 km kb 3 órás út mert nagy része nem autópálya.

Tehát vagy kétszer 3 óra (vagy több mert megállunk többször),vagy két napra elosztjuk és megszállunk valahol.

2016. aug. 21. 08:32
 2/31 anonim ***** válasza:
14%

A 3 órára számolj min. 5-öt. Eleve fél óránál nem egészséges többet töltenie a hordozóban. Ha nem tartod be, akkor is érdemes megállnotok időnként. Pelenka, kaja.


Az a minimum hogy elosztjatok két napra.

Neki tökmindegy hol alszik. Eddig eleve egy görgethető tálcaban volt.

2016. aug. 21. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
90%

A babának tök mindegy. Ha elalszik a kocsiban, és erre jó esély van, akkor nyugodtan menjetek. Ez szerintem inkább rajtad áll, 2 héttel a császár után még lehet nagyon kényelmetlen ennyit ülni egy helyben.

És nagyon sajnálom a Dédidet, de remélem, örülni fog az ükijének!!!

2016. aug. 21. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:

98 éves,szép kor ez.

39.hétben is voltam hozzá,nem egy vágás fog akadályozni,már elég jól mozgok,ügyes volt az orvos,a lehető legkisebb vágast ejtett,nagyobbra számitottam.

Ha végigalussza akkor nem nagyon állnánk meg,nem ördögtől való a hordozó,más ebben tologatja naponta. Nagyon pici még,nem tudom kiszámolni mikor fog aludni.

Akkor inkább keresek szállást,és felpakolunk.

2016. aug. 21. 08:44
 5/31 anonim válasza:
0%
az üknagymama nem "szállítható"? szerintem ilyen kisbabával nem jó ötlet ennyit utazni.
2016. aug. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:

Nem,ő már nem bírná ki,24 órás orvosi felügyelet alatt van,már ágyból is alig bír kikelni.Ilyen félig kórház félig öregekotthonaszerűben van. Napjai vannak hátra az orvos szerint,annyira gyenge már.

Ha a férjem el tudja intézni,akkor kedden indulunk,8 napos lesz a picur,remélem jól fogja bírni.

Megyünk vele ma is holnap is egy egy fél órát kocsival,szokja kicsit. Kórházból hazafele majd egy óra volt,végigaludta.

2016. aug. 21. 08:52
 7/31 anonim ***** válasza:
83%

Egy ilyen picúrnak mindegy hol van, csak te is ott legyél!

Semmi gond nem lesz, nyugi, de én is inkább ott aludnék egyet.

2016. aug. 21. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem nyugodtan nekivághattok, de legyen B terv, ha esetleg mégsem bírnátok az utat, nézz szét, milyen szállások vannak arrafelé. Egyébként nagy eséllyel aludni fog, ilyenkor még olyan kis bágyadtak. :)
2016. aug. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
0%
Attól még hogy más abban tologatja, még nem tesz jót a gerincének. Tudod, több millió légy nem tévedhet...
2016. aug. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
13%

Mióta engednek be csecsemőt látogatóként kórházba? 😲😲😲

Egy ekkora gyereket én biztos nem vinnék kórházba. Nulla immunrendszere van.

2016. aug. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!