Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1-2 hetes csecsemőnek mi...

1-2 hetes csecsemőnek mi jobb? Egy nap kétszer 250 km vagy idegen helyen alvás?

Figyelt kérdés

Dédimama már utolsó napjaiban van az orvosok szerint,látni szeretné az első ükunokáját és utoljára engem is,első és kedvenc dédunokája vagyok.

Viszont a picurom ma 6 napos,tegnapelőtt engedtek haza minket,császár volt. Én kibírom az utat,az nem lényeg.

De mi jobb? Menjünk egyik nap és este haza vagy aludjunk szállodában és csak másnap haza? Jövőhéten megyünk amint a férjem kap szabit,7-10 napos lesz a pici.

Dédimama az orvos szerint már bármikor nem kellhet fel álmából.(ma még felkelt,telefonon beszéltünk)


2016. aug. 21. 08:30
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:

Nem volt kérdés hogy megyünk-e,ezt már eldöntöttem rég hogy ha megéli hogy megszületik,akkor viszem hozzá. Sajnos 3 hete lett rosszul,leesett az ágyról is,neki ez valószínű végzetes lesz. Nem gonsoltam hogy ilyen picin kell vinnem,de megoldjuk,ez fontos.

Nem.fogja több baci érni mintha teljes rokonság hozzánk csődülne be,mert úgy szokás (anyós akart meglepibulit hazaérkezésre...azt nem hagyta a férjem,ne fogdosa 3 naposan senki akinek nem muszaj)

2016. aug. 21. 12:51
 22/31 A kérdező kommentje:
A sebem egyébként nem nagyon fáj. Húzódik,belenyilall néha de nem gáz,ma már főztem mostam,tegnap fürdettem,ketten vagyunk a férjemmel a babára.
2016. aug. 21. 12:52
 23/31 anonim ***** válasza:
29%

Esetleg mozesben?

A mienket be lehet kotni az autoba,csak valami speci kiegeszito kell hozza.abban vizszintben van.mintha otthon aludna(na jo,csak majdnem)

Ha Nektek nem is ilyen,valakitol biztosan tudsz kolcson kerni.(ha eppen a kozelbol indultok akar Tolem is)

Szerintem sem lesz semmi baja.nalam a 3. Mar 1 hetesen jott velem oviba,suliba a nagyokert.es persze mindenki megnezte.kutya baja sincs.

Az immunredszere nullara meg csak annyit,hogy ha cicizik akkor lehet ellenallobb mint az,aki ezt irta.

Szoval nyugodtan vigyetek.

Ha van lehetoseg ott aludni valahol akkor azt miattad javaslom.

Vigyazz magatokra,es sok erot.

2016. aug. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

"Az immunredszere nullara meg csak annyit,hogy ha cicizik akkor lehet ellenallobb mint az,aki ezt irta"


Valóban, utolsó. Esélyes, hogy a két hetes gyerek, aki összesen egy vedooltast kapott erősebb immunrendszerrel rendelkezik, mint én 40 évesen, az osszes kötelező oltassal, átvételt gyermekbetegsegekkel.

2016. aug. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:
Kocsiba köthető a mózesünk,de az egy balesetnél semmit nem ér,abban nem medtem hazahozni se.
2016. aug. 21. 17:37
 26/31 anonim ***** válasza:
Amíg ilyen pici, neki édes mindegy, hol vagyok, valószínűleg aludni fog. Én nem szállodáznék, ja nem muszáj, de ez én vagyok, én jobban szeretek otthon aludni. A babának mindegy, ő aludni fog ott is, meg a kocsiban is.
2016. aug. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
77%

19. Mindenki hülye csak Te vagy az okos igaz? :D

Az ortopéd doki mondta a fél órát????

Annyira életszerű lenne hogy az alvó gyereket fel óránként költöm :D.

2016. aug. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
2016. aug. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
94%

Teljesen megértelek kérdező, ez hatalmas dolog egy haldokló embernek.. :( Nekem nagypapám haldoklik sajnos, amikor meglátta a dédunokáját zokogott örömében, és azt mondta, hogy most már békében fog elmenni. Nem tudok a válaszolók többsége milyen családban nőhetett fel, milyen kötelékekkel, de nem nyaralni, meg kiruccanni mennének. Ez egy nagyon nagyon rossz dolog mindenkinek, el fog menni ÖRÖKRE egy családtag aki megélhet olyat amit nagyon nagyon kevés ember, láthatja az ükunokáját.

Az újszülöttnek pedig egy valamire van szüksége: az édesanyjára. Te ott leszel neki. És ez a lényeg. Menjetek le, add meg a dédidnek ezt az elképzelhetetlen ajándékot, mielőtt elmegy. Kitartást!

2016. aug. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:

Haza is értünk.

Hajnal 4kor idultunk,végigaludta az utat,pedig még benzinkútra is bementünk reggelizni. 7re ott voltunk,kocsiban megszoptaztam,bementünk,ott voltunk egyig,már felkelni se bír dédi,de szellemileg ép,nagyon örült nekünk. Elbúcsúztunk,picurom megkapta dédi nyakláncát búcsúzóul.

Sebem jól bírta.

Visszafele megálltunk többször,de nem volt nyűgös sem,jó baba.

2016. aug. 23. 17:39
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!