Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kedves mindenki! Kinek hány...

Kedves mindenki! Kinek hány és milyen nemű, nevű baba az álom?

Figyelt kérdés

#baba #milyen nevű #hány baba
2016. aug. 31. 12:56
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

ikrek kisiúk az álmom

neveket tekintve szeretnék különlegeset, de nem kisebbség neveket. kár, hogy nincs szűrt lista fent, amiből likvidálva lennének az olyanok, mint brájen, vagy spártákusz, mert így még nem jutottam el addig, hogy átnézzem rendesen, csak lefáraszt.

de valami mélyzöngés nevek tetszenének, mint pl martin, nándor, csak nem ilyen hétköznapik

2016. aug. 31. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Hármat szeretnék. Teljesen mindegy a nemük, ugyanúgy örülnék három egyforma neműnek, mint fiúnak és lánynak is.

A nevek, ha csak rajtam múlna: Benjamin, Csongor, Roland és Emilia, Rebeka, Olivia.

Jelenleg az elsővel vagyok terhes, de nem tudjuk a nemét. A neve Maja vagy Alex lesz (más fiúnevünk nincs is, de lány van még tarsolyban pl Johanna, Luca)

2016. aug. 31. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Mindig 3 lányt akartam. Aztán lett egy lányom, és amikor kiderült, hogy a mádodik fiú, pár napig kicsit csalódott voltam, de azóta az az álmom, hogy lányom és fiam is van. Mióta megvan a kisfiam is, már nincs ilyen elképzelésem, rájöttem, hogy teljesen mindegy. A szívem mélyén még mindig 3 gyerekre vágyom, de sajnos nem lesz több.
2016. aug. 31. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

2 gyerkoc volt az almom. 1 fiu es egy lany.

Van 3 fiam es 1 lanyom :)

2016. szept. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Nekünk három gyerkőc a terv, a neműk nem számít az a lényeg egészségesek legyenek!

Már van egy 3 éves kisfiúnk: Patrik és jelenleg most vagyok 30 hetes terhes a második kisfiúnkkal, a Kornél nevet fogja kapni. :)

Harmadik babó ha fiú lesz akkor a Dénes nevet kapja, ha lány akkor Olívia. :)

2016. szept. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

4 gyerek az alom, 2 fiú 2 lány. Eddig egy fiam van, biztos h nem lesz 4 gyerekem, hacsak nem kapom oket készen, mert nem hordok ki es szulök meg még harmat az tuti :D

Még egy kislányt nagyon nagyon szeretnek.

2016. szept. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Midig is egy kislányt akartam :) Sikerült :) Mia a neve, 8 éves :)
2016. szept. 4. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!